Rasti “Kleçka”
6 komente
Avokati i Limajt, Khan mbërrin në Prishtinë

Para gjykimit që do të rinis nesër për rastim “Kleçka”, në Prishtinë, ka mbërritur avokati tashmë i njohur për kosovarët, Karim Kan. Ai të enjten do t’a mbrojë deputetin Fatmir Limaj,transmeton bs.

Seanca e e nesërme është paralajmëruar të nis në orën 0:00 në Kinemanë “ABC” në Prishtinë./fishmedia/


Këndi i komenteve

6 Komente

 1. nisi - 00:16 / 18.04.2013

  ishalla lirohet sa ma shpejt limaj

 2. fita - 00:17 / 18.04.2013

  maroj more njeri qysh se lirojn ky ka luftu per ven tvetin kta e burgosin alla

 3. faiku - 00:18 / 18.04.2013

  limaj osht i pafajshem po kta sdin tjeter veq te pafajshmit i marin

 4. prishtina - 00:29 / 18.04.2013

  sum o i pafajshum zoti o i madh aj e din vet qka i bon ktinaa se me kan qaq i mir kyy e mos me ken vjedh qysh ka vjedh sish kan ktu hiqq e tpafajshum kerkush se kish shti ktu po ka ba faj edhe me ne fund qee thoin per nat tjetren dyje jem tpaqt e ka kesh paradite tash e vesh mas ditee ky boll i fort u kann pse spo hin qita tjert qe po vjedhin ka pakk pse tmequm ky me tmadhee i qiv nane edhe qe sod a kashata e madhe po tmetke nfytt pasoja tmdhaja jan per kta ktoo edhe me lshuu ky tash nveti sun vjenn koo t gatt po me kan i pafaishum sish kan aty hiq ku o sod mfalni per aaaaa aekam mir a keq

 5. norway - 00:32 / 18.04.2013

  hashimi duhet te jet ne vend te tij se aj ja ban te gjitha keto,

 6. oo nuk ka kush mi ja kajt nanen euleksit e ata bajn qa dojn ok - 01:25 / 18.04.2013

  ooo na duhe mu qu prej gjumit… euleksitttttttttttttttttttttt

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!