158 komente
Besarta Kastrati: Unë e vrava Fidan Shabin,ai më dhunoi

E pranon vrasjen.Besarta Kastrati, vajza e biznesmenit pejan që vdiq kohë më parë nga një sulm me bombë, pranon se e ka vrarë Fidan Shabin, që ishte lajmëruar par më shumë se 10 ditësh i zhdukur e u gjend dje i vrarë.

Sipas burimeve të Klan Kosovës, kanë bërë të ditur se pranimin krimit ajo e ka bërë në prani të avokatit të saj, por sipas saj motivi i vrasjes nuk ka të bëjë asgjë me babin e saj.

Këto burime kanë bërë me dije se Besarta ka thënë se Shabi e kishte dhunuar kohë me parë dhe se në të gjallë të babait të saj, tash të ndjerit Salih Kastrati, asaj i ka ardhur turp të tregonte.

Besarta ka thënë para hetuesve se vrasjen e ka kryer me armën e viktimës,revolen e Fidan Shabit./Fish Media/


Këndi i komenteve

158 Komente

 1. Besii - 00:52 / 14.05.2012

  gjynah ske bo mire qe e ke vrra ke pas menyra tjeter je femer nuk te takon !

 2. besim - 00:52 / 14.05.2012

  ah me vjen keq se sepaske qehren e dhunimit e mos genje se ke marr shpirt ne qaf moj e poshter po nese ka ligj e nese ka drejtsi ti duhesh te denohesh me 25 vite heqje lirie e mos shpif moj e pabes

 3. Pr uranii - 00:53 / 14.05.2012

  nese te ka dhunu mir ja ke bo

 4. une - 00:58 / 14.05.2012

  genjeshtare

 5. Anonymous - 00:59 / 14.05.2012

  mir ja ka .. shkavellin enana me dhunu jo me vra po mir ja ka ba kjo qika gjynah e lan keq kkushe mer ket qik masanenej

 6. tina - 00:59 / 14.05.2012

  oh sa mir paske bo bravo

 7. gold aga - 01:00 / 14.05.2012

  mir ja ka ba qe e ka vra se e ka dhunu me ta dhuno motere dikush shka i kishi ba ju ja kisha … e ki shati ne vor per zgjalli mir ja ke baaaa jahudijes s e njeri pa fe u kan aj shkavell

 8. ari ethemi - 01:01 / 14.05.2012

  ti qfar ftyrdhie koke as edhi nuk t dhunon e lemo aj far djali more ftyra me errr t capit

 9. shqiperi etnike ne ILIRID - 01:02 / 14.05.2012

  ne islam denohet dhunim i femres shum edhe pse ska drejt kjo me va se ta ka ndalu zoti po shejtani te shti ne ksi pun allahu ju drejtoft por apet mir ja ja ka ba ati pisit

 10. ALBANIA - 01:03 / 14.05.2012

  ne islam denohet dhunim i femres shum edhe pse ska drejt kjo me va se ta ka ndalu zoti po shejtani te shti ne ksi pun allahu ju drejtoft por apet mir ja ja ka ba ati pisit

 11. Skender - 01:03 / 14.05.2012

  Nuk te takon ty sidomos ta besh nje krim edhe nese ai ka ber ndonje gabim osht ligji i cili e ndeshkon me vjek shum keq per ty qfar ke ber

 12. ari ethemi - 01:04 / 14.05.2012

  tisha kon n policie tye tkisha denu me 100vjet burg

 13. Duka - 01:08 / 14.05.2012

  … edhe nese del prej burfut ski jet tgjat //

 14. isa - 01:08 / 14.05.2012

  kjo qa po ndodh kosov me vrtet turp mu vra njeri 10 dit mos me dit kurgju po kto femnat e sodit jan agresiv garant vet vetev e ka dhonu me gisht e topin e gjun tjeter kun

 15. meha - 01:10 / 14.05.2012

  shqiptar jem vrahum qishtu kurr skena me mujt me arrit ma shum se ja kem inati njani tjetrit

 16. amir dalipi - 01:23 / 14.05.2012

  qfar ftyre te poshter paske po te kish dhunu ti dote lsjemroshe me heret ne polici mu ateher e jo pas nji kohe edhe ke mujt me denu ndryshe ejo me kry ket veper ne nji djal kaq te ri ty tash dy her duhet met denu e para perse ske tregu ne koh per dhunimi dhe e dyta per vrasjen qe ke bo se kurfar femree ste koke tuurp per ty te uroj qe te mbyllesh dhe me vite e vite te tera mos te shohesh as drit me sy oj gjynahqare

 17. Bessi - 01:25 / 14.05.2012

  Shum mire ja paske bo . jo me myt po me Masakru koka dasht..

 18. ballisti - 01:26 / 14.05.2012

  ren!!!

 19. peja - 01:30 / 14.05.2012

  mir ja ka booo ati njeri te poshter nuk osht duft aje babes ksej qikes meja qit bomben se prej bombes fidanit osht dek sali kastrati kjo osht tregu ma e fort sikur naj mashkull eka nxerr gjakin e babes

 20. Arben Villi - 01:31 / 14.05.2012

  Shum mire ja ka ba gjithsesi ka ken puna,asaj po te ishte drejtesia e drejte sdo denohej,por asaj i lumte se paska marr gjynahet.

 21. amir dalipi - 01:33 / 14.05.2012

  ti edhe nese dote lirohesh nuk ki me qen rahat as njiher po ku e gjet mu ne ty te ndoodh kjo ske as nji pik bukuri as sen po ndoshta te paska pelqy edhe ty diqka tee kesh me te dhe e ke vra nga xhelozia,ok edhe ajo nese te ka ndodh nuk esht gje e mir por perseee nuk e ke lajmeru mu ne at koh policin por ke be vrasje per ket arsye un te isha ne vend te policis se shtetit te kosoves te deeeeeenojj edhe ate me shum vite

 22. dushi - 01:34 / 14.05.2012

  KETO SE KA DHUN PO BABEN JA KA VRA AI JA KA QIT BUMEN E KA PAGU QTER KUSH AT E KJO QIKA KA MAR HAK E TASH I THOT POLICIS SHKAKU ME JA PAKU DENIMIN KJO ESHTE SHUM TAKTIK E MIR EDHHE NI SEN JU QE PO KOMENTONI KA SHTET PSE SE KE LAJMRU CILIN SHTET ME JAJMRU BABAN E VET JA KAN QU SDI SA HER QA BANI SHTETI E LENI KETU PALLAVRA SUKON DASHT ME VRA EDHE MOS ME JA PAS VRA BABEN QOFSE E DHUNON UNE I KISHA KESHILLU KREJT MOTRAT VRANI ATE NJERI QE TENTON ME JU DHUNU SE KA NJERZ PISA QE NUK E DIN QA DO ME THON ME DHUNU NI FEMER KA ZMERER PRISHT UNE KAM INFORMATA PER QAT DJALIN E VRAM QE KA QEN SHUM PROBLEM U MAR ME HAJDUKNI ME HARAQE PROBLEME MEDHAJA

 23. mitrovica - 01:36 / 14.05.2012

  jo me ja dhen 100 vjet burg po me qit ne pushkatim kjo po lypka

 24. preshevari - 01:37 / 14.05.2012

  ksaj pune i thohet. noni ekish dhunu ni qik edhe ne gjygj epysin qysh te dhunoj thot nga mbrapa po paske pas mundsi me ik. edhe kjo sukan kjo zgjidhje qe ka ba mgushllime familjes se te ndjerit

 25. mitrovica - 01:37 / 14.05.2012

  jo me ja dhen 100 vjet burg po me qit ne pushkatim pe lypka

 26. mitrovicali - 01:39 / 14.05.2012

  ka pas kush merret me punen e dhunimit e jo mu qu me marr shpirta po nuk ka shtet se me kan shteti siq duhet ti ma me pa drit me sy kurr e per jet me marr ne qaf 20 vjeqarin turp turp turp

 27. Leotrim - 01:46 / 14.05.2012

  Bravo tkoft qe e paske myt
  Dora te lumt pse sem thirrre edhe mu tkisha nimu . me myt kit hajn.

 28. liiii - 01:52 / 14.05.2012

  une mu kon si populli sa nuk e ka mar dikond tjeter nqaf e kisha kall midis qytetit tpejes me benzin ket kuqk qe po bon krime ka po shkon kriminelja , nuk osht e vertet qe e ka dhunu po per me mrojt veten po qet fjal tash palidhje smundet 1djal 19 vjeqar me dhunu kto kur kjo u kon e martume . Kjo osht kriminele qe edhe nshtete tjera bon krime te ndryshme.Allahi e shkatroft

 29. Lugina Bilaci - 01:54 / 14.05.2012

  O mire ja ka bohen se me dhunuhen femenen gjunah ma te madh ska ishalla zoti na rune se kuku une qka i kisha bohen e kisha nxerr pi vorrite edhe me sakic e kisha coptuhen

 30. tina - 01:55 / 14.05.2012

  mir ja ka bo pse e ka dhunu

 31. Hamiti.. - 01:56 / 14.05.2012

  nuk eshte dasht me vepru ne ket menyr bre me myt djalin e ri gjynah osht

 32. leona - 01:59 / 14.05.2012

  mos hini ngjynah me fol fjal tash ktu se ju nuk e dini punen qysh u kon , se kjo kriminele e ka mbyt vet baben e vet per me hup gjurm e ka mbyt njerin pa faj .Ai nuk u mbet kto me dhunu se ka pas femna boll se u kon djal i mir si drita nket koh njerz luftojn per buk nuk ju bjen nmend me dhunu veq mos folni pa dijeni se neser ju mundeni me kon nvend tkti djali

 33. dua - 01:59 / 14.05.2012

  Seshte e vertete puna e dhunimit. Kjo osht none e thmise dhe gati 30 vjece e ai djali.ka.qene 20 vjec.ktu puna o shume ma e madhe. Kur skeni info mos ja fusni kot.se po dukeni qesharak

 34. dua - 02:02 / 14.05.2012

  Ka nje nane qe eshte dhe pa burre e qe po derdh lot. Andaj behuni pak njerezor. Mos folni kot. Eshte teper

 35. Agg'A - 02:09 / 14.05.2012

  Mir ja ke bo :) u duft me wra ngadal at piss :D

 36. lukk - 02:10 / 14.05.2012

  smujna me fol pa dit se nuk e kena pa veq nqofse e ka dhunu nqofse osht e vertet kjo nuk osht dasht me vra se gjynah vdes leht edhe 1 euro ni plum po osht dasht me kall per zgjalli ja me lidh mas kerri e me ngreh neper qytet e tjert marrin msim masneii maten a me bo qat sen te njejt apo jo.

 37. mekati - 02:10 / 14.05.2012

  si e dhunoka djali 19 vjecare vajzen 28 vjecare? ne USA shkoi aj quni e e dhunoj kete?tani vajzat duan te dishen lakuriq tu hyne ne krevat qunave te preken e te ikin..dhunim pastaj?nuk paska vajza peja pa dhunaur grate ehuaja? ishe e martuar ti apo jo? Turp edhe pas vdekjes ta trazosh!

 38. norway - 02:12 / 14.05.2012

  nese e ka thunu ateher te lumt dora;

 39. lukk - 02:13 / 14.05.2012

  se harrova diqka a nqofse nuk osht e vertet qe e ka dhunu po ka pas arsyje tjera ateher ket femen duhet me qky … se nuk vrahet njeri pa ni arsye edhe pse sma merr menja qe e ka vra veq hajt e ka pas naj arsye tfort qe e ka bo vrasjen

 40. leona - 02:22 / 14.05.2012

  mos folni pa dit nuk e ka dhunu osht e ditme 100% kjo osht kriminele sdi qysh po keni ftyr ta mbroni pas gjith asaj qe ka bo neser mundeni edhe ju mu kon viktima kjo ncilin vend shkon bon krime kjo osht e msume atje namerik mu kon e mir kjo si kish ik burit e me ardh ktu me masakru 1djal tri ncncnc

 41. i njofin - 02:24 / 14.05.2012

  nje sed e di qe ed din edhe gjysa qyteti pejes SALI KASTRATI KA pas borgjo nji gruaj ne kapeshnic 850mi euro dhe nje familjes daci 1,1miljon euro per vendin qe e ka ble ne qeder qyteti ruga eliot engel ku e ka pas sali qeni dyqani…. i arestuari i par ARJAN Lluka e ka pas shok femiris fidan shabi dhe e\i ka be ofert qe se bashku ta kryejin ni atentat ne dyqani e sali kastrati per 6 mi euro ku keto para ja ka premrtu BESARTA KASTRATI dhe e kan kry sulmi mbas nje kohe kur sjakan kry pagesen e cekur 6mi euro fidani ka fillu ti thras arjan lluken dhe ja ka lyp paret dhe me pas ja kan nis ti vin mesazha nga vajza sali kastratit kise osht nga prishtina dalim ne takim e ksi sende per 1 jav resh dhe ka pranu qe me 1 maj de dalin sbashku ku ehde une gja gjith dites kam qen me fidani dhe aj ne ora 12 ka shku dhe deri sod me 12 5 2012 skem dit per fidani deri s ae kan gjetur trupin e fidani ne shtepin e buri besartes,,, besartes ne gjipn e sajna qe e ka mar renta car ne prishtin ku as pas 3 dite policija kosoves e ka gjet gjipin e ber ndeshje ne oborin e dajes arjani ku ne vetur jan gjet 500 euro dhe ni pistolet evajze salihit e cila osht e dyshuar edhe per vrasjen e babait pa dashje kise po i sulmojin me bomb dhe kshtu familjes sali kastrat si ka mbet gjo tjeter vetem ta marin alltin dhe bejin vet vrasje se kjo pun sosht qysh ju po thuni po kjo osht e verteta

 42. Pashka - 02:39 / 14.05.2012

  Zoti tvraft terr tshkoft jeta

 43. Agronomist - 03:00 / 14.05.2012

  Gjynah qka ka Bo met ver8

 44. anonimi - 03:20 / 14.05.2012

  vec nje send nuk e kam te qart cati ne foto kush eshte ai djali qe ka vdek apo ajo cika e me zor nese eshte ajo cika ai djali paska kan beter afrimit te zibushit se per ndryshe nuk e shtin kurkush aty se nuk u ba vul komune edhe pse me qef nuk e shtin kurkush aty e leje mo me zor se hic pa style edhe duhet te jesh e kenaqur qe ta ka knaq bile bile tash ne burg kan me u knaq kfori kosoves se e cel garazhen hahahha nejse se paske ba hic mir u ka desh me u knaq ala ajt ta boj boll mo foli ma sham se do jesesh pa martau hahahahhaha ka tet shohin njerzit ftyren kaci me ta booo

 45. luta - 04:10 / 14.05.2012

  po ftyr majmuni koka be kjo …. ,njeri normal se ben ate,ka zgjidhje tjera

 46. driton - 04:22 / 14.05.2012

  oo por si je ti..kush faj stka se me zor nuk t tdhunon kush po mozoma keq per ty qysh ki ftyr me dal para gjinve e me fol ksi senesh se met kon dhunu ty kishe tregu fill po taka kojt e tash kelbu burgg e pa ftyr

 47. Anonymous - 07:37 / 14.05.2012

  mos filozofoni shum se ajo ekapas nje zor se eka vra ate njeri se per haraq nuk e ka vra e as per qef se nuk e ka facen e nje vrsese por leni njerzit te qet megjith qe ajo nuk ka qetesi mo por edhe te ndjerin lereni te qete aty ku eshte tash me ngushllime familjes se te ndjerit

 48. L - 07:57 / 14.05.2012

  ..

 49. xixi - 08:31 / 14.05.2012

  Ne shumicen e rasteve vajzat jan fajtor se medhunoj sesht e mundshme ni djal i ri me dhunu grua te martune rren jon ato. po biznizi edhe vllaun pe mysin kaniherr..

 50. tringa - 08:58 / 14.05.2012

  zoti na e ka fale shpirtin dhe vetem aj ka te drejt te na e marri ….e ty te denoft zoti per shpirtin e djalit te ri qe e ke marr…
  pse ske tregu me kohe per dhunimin nese veq osht e vertet,po ti tash po ja merr babes tand fytyren edhe ma shum moj shpirtzez

 51. njoni - 09:00 / 14.05.2012

  pasha familen per dy kamve po lypke me qky kjo far kudre se krejt po thojn qe femen e ka pas po e pat lan edhe kjo ska dit qysh me ju hakmerr, besoj se drejtsia jon do tja jep denimin maximal te merituar

 52. anonimos - 09:01 / 14.05.2012

  o popull mos besoni aq shum se qka thot kjo vajz se kjo mundet edhe me rrejt tash se fidani ma nuk fol se aj ma ka vdek, (si thojn me nje fjal p[opullore kur te thehet kerri ka rrug sadush) kjo tash mundet me than qka don po kush pi beson. mua me vjen keq per baben e vet qe eka humbur por nuk ka ba mir me ket gjest qe ka ba kaq kisha perte shkruar mos besoni shum.

 53. genci - 09:02 / 14.05.2012

  nuk esht ndasht me ba vrasje ka pas zgjidhje tjeter e jo me vrasje si mendon ti me kan e lumtur ne jet kurse ke vra njeri edhe nuk e paske facen me kan ti bash qasi serioze ndoshta ti je kan katastrof d.m.th deri qitash je kan ti mir sa ma te poshtra se femnat nuk ka a edin qka ju kisha ba juve femnave juve duhet vetem mos me jav rras hiq balica bre ini ju

 54. PARTIA U KALL THAQI U QKYYYYY - 09:06 / 14.05.2012

  NJERI VRAHET PO E VERTET PE VJEQE PO NUK KOKA KON MALLI I MIR KYJO KUQK QE TE KRY VRASJE NDAJ TE RIUT VJEQAR NGUSHLLIME FAMILJES MU POM BRENGOS EKA VRA PO PSE E KA VORROS QATY NUK KA DESHT ME TREGU NUK O PUNA E DHUNIMIT PO KTU KA TJETER DERT PO AS POLIC NUK KEM NA ME ZBARDH FATIN SE JAN POLICET E HASHIM KARIT JAN TE KURRUPTUM KAQ DESHA TE KOMENTOJ ALLAHU NE GJENET AT DJALOSH A AT KUQK E KISHA DJEG ME BENZIN QE KA BO KSO SENE

 55. pasha - 09:08 / 14.05.2012

  skoke per mu dhunu moj e pa cipt denim me vdekje mi dhon ksaj kuqke

 56. jolla - 09:09 / 14.05.2012

  se bolle e keq te koke kane se ma perpara e kisha kape ni mace se ty edhe ty tkisha shti me hanger dhe

 57. qerqizi - 09:11 / 14.05.2012

  dora tlumt per hakun qe paske marr,,

 58. blerimi. nga peja - 09:29 / 14.05.2012

  nese te ka dhunu hallall mir ja ke bo se ka edhe bolle te tjere ne peje sidomos qe e lypin te njejten gje se vertet te ne ska ligj edhe se kish denu kerkush per ket pun ishalla zoti te ndihmon se edhe njo si ti me dal me i vra kta pisa nuk fhunojne ma kerkon zoti qofte me ty dhe te ndihmoft

 59. ...... - 09:44 / 14.05.2012

  besarta te lumt dora ..po ke ber gabim se su duft vetm ket djal po u duft me familje mi zhduk…e ju njerz mos folin pa e njoft se saper ftyr femen mat bukur ska pat peja naj her ..e mose shifni si koka bo nket gjendje …edhe ai i ri 20 vjec mu bo kriminel ja ka kojt paret tash net han dhe …e tezja ti mos del aty si …. po net tregon se ajo ika bo tanat

 60. ,,,,,,,,,,,,, - 10:01 / 14.05.2012

  rrencejk …

 61. Edisa - 10:08 / 14.05.2012

  sa jam e informume djalit ju esht masakru trupi dhe jo vra. Mendoja se kjo vajz ka halle dhe dhimbje per baban qe para do dite vdiq e jo ti bije ne men qe te del e masakroj te riun. Nese ky djal esht vra ne prezenten e avokatit te saj, si ka ndjenja ky njeri te shoh me sy se si mytet e masakrohet nje i ri per pare. Idea e avokatit esht per dhunim,qe kjo ti shpetoj denimit te burgit. Kur e dhunoj ky? Vite me par ka thon, ky ka 8-9 vite diferenc me ket pise. Ndoshta e ka detyru djalit ta dhunoj po ky se ka ber dhe ne fund e ka masakru. Po si te jet, jeta per ty ka mbaru keshtu ashtu… esht per ty ardhur keq qe per para bon njeri kesi lloj krimi per te humb gjurm.

 62. !................ - 10:16 / 14.05.2012

  deri sa e ka vra e ka pas ni hall te madhe, se duhet me qen shume katil per me vra dikond po si do qe te jete shume mire ja ka bo ndoshta mushen mend tjeret se me pa kon ai djale i mir skish nejt me allti ton kohen bravo Besarta

 63. Anonymous - 10:18 / 14.05.2012

  ooooooooooooo lloj lloj komente po shkruani pa lidhje. mire e pate nga peja lartshenuar se sali kastratin e ka paguar kjo kjo me vra qika vet . se sali vet kas qen asij dhunues i femrave ne peje qe i ka mashtru femrat po zoti ja kthej . e qika vet tash te ne burgune lipjanit me gardijan tupppp .familjes kastrati/ se i njofim ma mir ne peja kush jan kta muta

 64. Anonymous - 10:21 / 14.05.2012

  ekjo qe thot me ka dhunu nuk eshte e vertet se qka me dhunu. kta breee ftyre prsihte. a mos ka naj e mire kjo plakushe/.

 65. CrePWiLL - 10:23 / 14.05.2012

  jo kto vra pome qit me virr midis korze kjo meriton trajtime q’njerzore , ekom njoft te ndierin F.Shabin njeri me prespektiv, nuk osht puna ktue dhunimit siq e eka cek ktu kjo, ok ka sende tjera po me gjithse sme takon te bej paragjykime ama shum nji gabim tmadh eka bo kjo ,DOTI BJEH PISHMAN , meplot binje ethom ….

 66. CrePWiLL - 10:25 / 14.05.2012

  ARI ETHEMI bravo ekom njoft te ndijerin, beso pika e djalit ka qen , me qudit se sika ra ne ket nivel te ksaj bre ,,,,!!!!>>>>

 67. CrePWiLL - 10:28 / 14.05.2012

  ju qe shkruni KOMENTE pa dijenih tjuven ju lutem te keni pak respekt , se kur nuk enjifni nji person apo se qa ka qen ngjarja at here mos komentoni se qa nuk din,
  msoje seqaka qen rasti holomto at here fole TE NDEERUAR APO TE NDERUARA ok emos folnise shumkeq osht se sipo iperdorni kto fjal, MIR JAKA BO , UKON DUFT EDH EMA KEQ, etj etj etj….. julutem mos leni komente se qe nuk dini seqa osht ngjarja …

 68. kusha - 10:44 / 14.05.2012

  po qese e ka dhunue ? mire ja ka be !
  Dreitesia te verteton.

 69. daka - 11:10 / 14.05.2012

  po shka poju merr mendja juve qe po komentoni aeban pa pas diqka jo onepast dhunu onjapast vra baben mir jaka ba dhe mekan une shtet ekisha liru fill se une ekam njoft at pis nukaba veq mekit femen po me shum tjera si me kta emir jaka qi nanen asper familje te keti pisi aspak spomevjen keq pse seka eduku mashum

 70. prishtina - 11:12 / 14.05.2012

  ne paq dhunuu i lumte ksai burrneshee se pak femna ka qe vrain po um tham se e kaa thunuu se i mjeri e i shkreti spaska pas femen kurr qata op realitet edhe kjoo e meriton denimin si pas ligjit
  ishalla ngjenet djali

 71. shemi - 11:20 / 14.05.2012

  marre, per kto ngjarje; ishalla drejtesia fiton.

 72. as vet se di - 11:21 / 14.05.2012

  po rren po rren

 73. Mërgimtari - 11:48 / 14.05.2012

  Faji është jetim.Kush nuk thot:se une e kam bërë këtë apo at.Andaj familjes së të ndjerit:ngushllime kurse asajna:Ballafaqim me drejtësin.

 74. Deqanasi - 12:10 / 14.05.2012

  vallaa pom vjen keq per 2 palet amo nese eka Dhunu ki djali ket qiken mir jaka boh e nese ka naj arsyje tejter ahllahi let ta Gjykon amo nuk asht koha me dhunu kon tash se ka menyra tjera boll amo nese asht e veret qe eka dhunuu hallall ikoft ksej vjazez nese eka vrah te pafajshem at djalin upreft ne Paqe nese eka dhunu u prfet en XHehnam

 75. kimi - 12:17 / 14.05.2012

  un nuk them mir e keq,por di me than se kur te marrin senet te mrabshten ne familje qeshtu esht…..sdo koment shume!

 76. XxX - 12:19 / 14.05.2012

  OOO NJERI nuk eshte e vertet moore po ktyne kan vendos me jau shkattrru familjen.. un i njooh personalisht kta po jau garantoj qe kjoo o krejt e montumee kta hala kan probleme me vrasesit e babes tvet po Allahu ju ndihmoft se qka o ka bohet nket far Kosoves ton veq Zoti e boft hajr :S

 77. As3RiiTii - 12:23 / 14.05.2012

  Gjynah bree Ske Ba mire Ke Pas Menyra tjera…

 78. ???? - 12:25 / 14.05.2012

  mir ja ki ba

 79. anila - 12:30 / 14.05.2012

  Nese osht e vertet kjo qe po e thu Bravo te qoft..

 80. ????/ - 12:51 / 14.05.2012

  kqyrni punet e juaja e leni punet e te tjerve se ata idin punet e veta se perqka kan ber ashtu ..

 81. Ylli - 13:04 / 14.05.2012

  Sa marr menja se besarta eka ba kit vrasj po kit vrasje eka ba tezja e e fidanit se aja eka shti fidanin me vra sali kastratin edh kto ekan vra vet puna mos mu uzbulu rasti edh jakan qu jakan lan ne banes se aj ska jetu aty.po nes eka vra besarta kit fidanin telum dora bravo. Ejuve pejanve nane ren juqifsha se jen tan idijot mazi si kurvat jen se veq jakin inatin familjes kastrati

 82. Lanti - 13:06 / 14.05.2012

  Mir ja ke bo se do e do klloshar jo e kish denu ligji at djalin jo anej jo knej ska ligj ktu n,kosov kjo e kish lajmru rastin at mut se kishin denu kerkush n,dit sodit mu qu me dhunu ni femen osht shum gjynah bone me qejf o vlla se ka plot femna e jo me qu me dhunu… Mashkull jom edhe une po shum mir ja ke bo se dikush si ti duhet me dal e me mar vesh do e do klloshar qe bojn dhunime…

 83. Anonymous - 13:08 / 14.05.2012

  se di cha me thn po po ska pas nevoj me vra me mar ni jet ka pas ene menyra qera me ju shamng problemit

 84. stuttgart - 13:33 / 14.05.2012

  mir ja kah boh nese e ka Dhunu ,i mush mend edhe 100 tjer, hallall i koft

 85. love - 13:37 / 14.05.2012

  nuk asht desht me vra po asht desht me lajmru rastin ne poleci e jo me vra se nuk ki nejov ti me ja marr jeten tjeter kuj po veq zoti na ka fal jeten edhe na merr jo ti

 86. ardi - 13:45 / 14.05.2012

  qysh jan more keta njerz keshtu me ja marr njerit jeten kaq kallaj me vra njerin ishalla na kan zoti ne dor se nuk jena ne rrug te drejt

 87. amerika - 13:46 / 14.05.2012

  po te isha une gjyqtare ket dhi e kisha lan fajtor pse masi e ka vra se ka lajmru fill ne polici po pase 10 diteve edhe se paska qehren me dhunu naje kushi ket dhi po tasht aje asht u vdekur mundet kjo me trhan qmos

 88. kamniki - 13:55 / 14.05.2012

  o ty pot dhunon naj kush :@

 89. anonim - 14:41 / 14.05.2012

  mos folni pa dit sen se kjo esht ka lun me ndenja te familjes te fidanit qe ka vdek sukan e shkrume me dek ky qashtue zoti ka pas me ja mar shpirtin po kur femna esht ma dreqi ski qa i ban se sesht hiq e vertet qe eka dhenue pse su shkue fill qa dit ne polici ekishin dit mjekt me analiza te ati djalit a esht e vertet qe eka dhenu po kjo ka mu denue tek te allahu aj edin krejt qysh u kan po kjo meriton mu denue nekit bote ne at tjetren allahu ika punt ne dor se ju qe bani koment qe po folni mir eka jo se ka mir se sod ni femen fiton vetum me permen fjal dhunim

 90. Anonymous - 15:00 / 14.05.2012

  ksaj nuk po duft me denu as me pushkatu po me lan pa buk edhe mshel ne qeli se kjo me vra dikon cncnncnc

 91. doni - 15:32 / 14.05.2012

  Nese tkadhunu udasht me denoncu e jo me vra me marrr jeten njerit sosht sgjidhje vrasja kta spota tham tye se kjo ka ndodh besart ama tjeterkujt mos mindodh .

 92. leona - 15:39 / 14.05.2012

  Krejt qka fol kjo kto jon genjeshtra

 93. trimi - 15:40 / 14.05.2012

  po si te dil vakt e mas vaktit mu shetit normal se te dhunojn po ty nuk duhet me te denu me burg po me sherjat e krej poplli mu qy e me te gju me gur deri sa te del aj katil shpjerti ,allhu din ma mir per ty

 94. mozamakeq - 15:41 / 14.05.2012

  po si te dil vakt e mas vaktit mu shetit normal se te dhunojn po ty nuk duhet me te denu me burg po me sherjat e krej poplli mu qy e me te gju me gur deri sa te del aj katil shpjerti ,allhu din ma mir per ty

 95. Drenica - 15:47 / 14.05.2012

  Kush e dhunon keto bre?

 96. trezeguet - 16:07 / 14.05.2012

  qa tja bojsh dikujna paradite ta kthen masdite

 97. Gjermani - 16:09 / 14.05.2012

  Edhe ne Evrope behen vrasje, por pse ne trojet Shqiptare behen shume ma shume vrasje. Keto behen vetem pershkak te Nivelit te ulet i vetedijes dmth Njerezit nuk shohin ma larg se hunda e tyre

 98. UKA - 16:59 / 14.05.2012

  ku ka dite sodit dhunim po mos rrej se me qef je shku .

 99. TRIMI - 17:01 / 14.05.2012

  III lej pordhat m ka dhunu e sene vene ku je kan qe e paske mshef trupin 1 jav dite pse se ke lajmu fillim qe e ke vra ty t kisha denu me t myt me gur si iran a ku i mysin taj tjert marrin msim .

 100. Lali - 17:09 / 14.05.2012

  Po spaska pas qka me dhunu bre po kjo ibret te koka kush ta dhunon kta po e kisha denu me vdekje kete rrencajke te keqe

 101. stuttgart - 17:24 / 14.05.2012

  oh njerz none doren ne zemer me ju ndodh juve ne familje nuk folni kaq leh ,po qe e ka dhunu mir shum ja ka boh ,se edhe per ta osht si me pas vrah ,se pa nje zor te madh nuk e ka boh kjo ket veper ,te mrin msim tjert si jon si ai

 102. arta - 17:26 / 14.05.2012

  nuk te vjen marre ber me shpif kur i vdekuri nuk ka goj me fol po kush te dhunon ne dit te sodit pa dasht vet mos rrej ber qik se ka zot dikun e te ver

 103. chuni - 17:48 / 14.05.2012

  une do thoja se ne kohen qe ne jetojm eshte utopi qe te kesh nje te dashur e nga vet aj te dhunohesh per mua kjo eshte nje proces i montuar qe ke dashte ti hakmirresh per nje gabim te ber e kjo goc na qenka nje labile ne jeten e saj andaj sdo i besoja po te isha gjyqtar do ta denoja me 30vite edhe me mashun

 104. anila - 18:13 / 14.05.2012

  no coment

 105. bukii - 19:03 / 14.05.2012

  nese eka dhunuu me zor mir ja kaa baa,por nese esht shpifjee kjoo kuqk duhet ma pernime ma dhunuuu kret dujajaa se qashtu paska dasht.

 106. love - 19:24 / 14.05.2012

  oooooo ju a jeni normal more mos folni mo palidhje kjo laperic po rennn uuuu
  kuqkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 107. leonora - 20:36 / 14.05.2012

  mos komentoni qite doren ne zemerr edhe zoti mos te provoft qekaq e te dy palve ngushllime se keshtu ka qen e shkruarr se na kemi harru se kush naka kriju e tash qe denimi i te madhit zot ska ktu fjal tjeterr

 108. tina - 20:40 / 14.05.2012

  stutgart edhe ty me te myt qashtu mir ta kishin bo qysh nuk po te vjen marre me shkru at koment se nuk osht e vertet qe e ka dhun as kurgjo se me pa dhunu ish dal e kish myt midis qendres se pejes po me vjen keq qe ka njerzi si ti qe folin kshtu per ni djal te ri qe e kan myt nree mnyren ma te poshter marre per ty qysh tu kish dok me te ndodh ty.

 109. flora - 20:46 / 14.05.2012

  uh more mute,po kush te dhunon ty ta theft zoti qafen,qysh ta ka thy ,kur dite te bardha moa pafsh,ke mujt me lajmeru ne polici,ka rende edhe ne kosove ,e jo mbAS 100 DITEVE HAjt te rrej disi idiotke

 110. saranda.peje. - 20:50 / 14.05.2012

  vallahi ,nuk po dije qa me thone veq mas shumti me dhimbsetnena e djalit,se keta te tjeret folin qyfte sa te dojne,e ajo eshte viktima ma e madhe ,ma mire te ish kone e vdekme.po pa egjel nuk vdese askush,e sa i perket dores vrastare,mos mujt as per veti te goja kur me qu doren ,sakat zoti ja bofte per tone jeten

 111. S.P München - 21:35 / 14.05.2012

  Skam qete them em shum se Saranda Peje esht shum e vertet ate qe ju keni than Saranda ngushllime familjes se Fidanit

 112. K 2 - 21:46 / 14.05.2012

  RRENA JON KTO MORE , SE KA DHUNU HIQ PO KJA NUK EKA VRA VET JON KON EDHE 2 DJEM TJER ME KET QIKEN E KAN RRE E KAN THER E MASNEJ E KAN VRA PO KJA RREN VEQ SA ME IK PREJ BURGUT !

 113. Vushtrrinalia - 21:47 / 14.05.2012

  Normal tash e kane vra njerin arytime Kishe e ka dhunu nuk eshte kane puna e dhunimit ktuu,amo veq neper media keshtu e qesin .Ku me dit arysjet pse eshte vrar vetem ata e dijn ,mbetet te shihet ne at kameren e nje lokali qe ishte vendosur dhe cdo gje te saqrohet

 114. Albanoi - 22:30 / 14.05.2012

  Jam i trishtuar me krimet qe po ndodhin ne Peje!

 115. BB......... - 22:43 / 14.05.2012

  mbare duhet me ju ardhhhhhh krejtveeee juveeeeee qe gjykoni njerz pa ditttttttt. Mas partiii nket kosovvvvvvv nuk ka shtet nuk ka drejtsi nuk ka policccc. tani po thuni ka duft me ja lon shtetittt . qfar shteti o aj qe njerin 5 HEREEEE provun me vraaaaaa policiaaa kerkaaa sali kastratiiii ka dasht ket pun me zgjidh me drejtsiii o shku ju ka tregu me emna me krejt pse e tek e qyshhh bese edhe NTV o dallll qa boni policiaaa qfar masa murrr ka e qitii drejtsia sali kastratinnn, e mbytenn qa boni policiaaaa ?? me prit kta policin e drejtsinnnnnn njo kanjo i kishin vraaa. po mir ja kaaa boooo let e keni ju me follllll se sjeni provu me ksi sendeeee e ulum pi karikes gjykoniiii e shaniiiiiiii jeni juu qiteni veten npozit tqikes ose familjes kastratiiiii ton kohennn tentimet e vrasjes kan ndosh nshpi tvetenn nshpi tveten skan mujt me ndejt rahatttttttt e juuuuuu jo kstu jo ashtuuuu more njerz tflliqtttt mos ju sprovoft zotiiiiiiii se edhe ma zi kishit po po kap uleni kryttttt e kqyrini punt e jujaaa se ma mir i kishit pat punnnttttt. qikaa me streseee tvetaaaaaaa e ja qitni niqin sendeeeeeeeeeee besartaaa qysh do koft punaaa bravooo tkoftttt e ton kan me kuptu me koh kush je tiiiiiii e per qfarrrrr qellimeeee. e ktaaaaaaa mfolin per shtettttt

 116. ANYLAAAA - 22:53 / 14.05.2012

  O THUNIIII MOS NA SPROVOO ZOTT se kollaj e keni ju me fol e me gjykuuuuuuuu ti BB… shumdrejt ki follllll e ktaa thojnnn me ja lon drejtsisssss po qfar drejtsiie me pat drejtsssiiii sali kastrati ish kon gjall e skishin ndodh ksi sendeeee qysh gjykoni pa ditttttttttt ncnncncn zoti o i madhhhh

 117. KATASTROFFFF - 23:22 / 14.05.2012

  MAS PARIIIIIIII MBARE DUHETTTT TONVE ME JU ARDH QYSH GJUKONIII NJERZ PALIDHJEEEE PA DITTTT.JU SHUM KOLLAJ E KENIII ULUM NKARIK ME GJYKU DIKONDDD . E TANI MFOLNI PER DREJTSSSiiiiiii qfar drejtsiiiee kur 5 HEREE PROVUN ME JA VRA BABENN QA BONI DREJTSIAA E POLICIAAA A POM KALLXONI? PO KREJT TKORUPTUM DEJ NFYTTTTTTTT E SALI KASTRATIII PI FILLIMIT JA KA LON PUNT NDOR DREJTSISSSS ME EMNA E ME KREJT EDHE NTV O DAL KA TREGU QA BONI POLICIAAAA SKEN NGJENDJE NI PATRULL TE SHPIJA ME JA QUUU E NJERIN 5 HER NSHPI TVET PROVUN ME VRAAA DEJ SA PARA DERES E MBYTENN. E TANI PRITNI QE KJO ME JA LON DREJTSISSSS A ME PRIT MI MBYT NJO KANJO EDHE KTAAAAAA . MORE NJERZ TFLLIQTTTT SE TISHIT KON NVEND KSEJ 10 FISH KISHIT BOOO. PO KAP KQYRINI PUNT E JUJA MA MIR I KISHIT PAT PUNT TASHHHHHH MORE POOPULL KATASTROFFFFF

 118. edona - 00:08 / 15.05.2012

  mas pariii duheni me logjiku qe o non e kur se kish bo ket send pi qefitt tu e dit qe e ka fmin e e len jetim po ju shqiptarttt i boni kto sende krejt qeshtu tu fol qa kini qef ..morre njerz a q ajeni

 119. edona - 00:11 / 15.05.2012

  anyla hallall mir paske fol s ekerkush so kon nlekur te arta kastratit ja gjujten baben ja mbyten baben edhe une per bab tem gjethqka kisha boo ….se o prind ee bollni mo mos folni per qikenn e ngrata pi qefit se ka mbyttt

 120. besim - 00:45 / 15.05.2012

  a interesanta njerz jeni bubrrecin e bani bullic skoki ne ngjarje asnje hiq more hullana kokshi te gjith pashkoll

 121. edona - 01:20 / 15.05.2012

  besim njerzt si logjikojn sendet e se din qe njeri ma i keq ka pak zemer e mshirrr …
  e po folin per kta qe une kom ndii qee e ka pas shpirtin emir po kerkush pa u provuu sdin qa o puna e qysh ndihet njeri qa o ngjendje me bo nqat moment

 122. berlini - 01:22 / 15.05.2012

  kush mendon mir per ket qiken ja qoft zoti ne fmi e ne vllazni ju veq naiva me kon e shihni se vrasja osht e montume djali ka shku pa faj

 123. arta - 11:12 / 15.05.2012

  pershendetj gjithve se gjendeni ne kto komente ju kisha lut te mos merrni me keto gjynahe te ndjerit po ma mir shkruni te gjith zoti ja falt gjenetin se ka shkur pa faj!besarta asht nje vajz kriminele se un po tme kishte ndodh nje dhunim si thot kjo kisha lajmru policin dhe familjen po kjo nuk ka lajmru askend se ka qen fajtore vet se ku mund nje djal 20 vjeqar ta dhunoj nje vajz 28 vjeqare pa dashje te saj po faji asht te familja e saj se pasonija te nxirr syt thot fjala popullore jepja gishtin femis ta nxirr edhe krahun me vjen keq per fidan shabin se ka pas kontakt me ket arrogante ngushllime familja shabi..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 124. Ema - 12:56 / 15.05.2012

  ngushllime tsinqerta familjes Shabi zoti ja qoft Sabrin e gajretin e fidanit i qoft i leht dheu e shperbleft zoti me gjenet .:(:’(

 125. ngushllime nga argjeni - 13:09 / 15.05.2012

  jungushlloja me siqneritetin mete lart nga argjend maloku nga drenica familene fudanit por ajo lavire qe vret rrethin evet dhe shoket aj dhete separi ne qender te pejes shtetiq ete vjerr ne konop dhe te shikojn tjeter keshtu duhete keryra mejav ben si ne iran s endryshe kurr ky popull nuk din tendalur s eamanet armiku jav lane q ekan punua maballart tyre me serrbet ne at koh por me ska ashtu jam nga drenica aj un isha ardh kisha vu ne konop

 126. xhovani - 13:46 / 15.05.2012

  bravoooo besarta ke mbrojt moralin dhe nderin e familjess dhe une kisha veprue kshtu

 127. albii - 13:49 / 15.05.2012

  offf anii kon me dhunu kur tii se paske stilin e femres mojj poo ishalla aj ka familje e vjen pernime met dhunu tyy e familjen tane edhe ather mju boo qysh ja keni bo ju ktiii

 128. aaaaaaaaaaeeeessss - 14:21 / 15.05.2012

  KATASTROFFFF – 23:22 / 14.05.2012

  KJO VET E KA VRA BABEN E VET E KJO E KA VRA FIDANIN SEPSE AJ E KA DIT SE KJO JA KA QIT bOMBEN BABES TVEEET ME TJERT…

 129. saranda - 14:25 / 15.05.2012

  qfar psikopatee kjoo ncncnc qyrja ftyren

 130. mira - 14:32 / 15.05.2012

  pom vjen shum keq mas parti per fidanin dhe per besarten qe e kan pru veten nket gjendje njeri nermal nuk ben kso gjerash ne qeoft se esht me faj ose pa faj ju te tjeret qe komentoni kinse po dini diqka ju lutem merrni msim prej kti rasti dhe prej shum rastev tjera….. faluni ju lutem qe te gjeni qetsi shprirterore dhe t^qendroni larg problemeve dhe te keni gjenetin e siguruar sepse shum let mundeni me ardh deri te rasti i tznev sepse edhe kta jan qenje njeryore dhe kur te largohesh nga rruga e zotit shum let mundesh me perfundu kshtuu kshtuqe ju lutem praktikoni fen dhe pakoni gjerat e kqija qe te keni jeten sa met lumtur e ktzre te dxve allahu pas meshir dhe aj i ndeshkoft ashtu si e she tarsyshme sepe komentet e juaja jan te pa kosniderata aj nalt e ka punt ne dor ngushllime familjes shabani allahu jav letsoft dhimbjet posaqerish nenes se shkret

 131. niki - 15:05 / 15.05.2012

  kurva keqe ska pas shanca met dhunu aj po rena jan keto

 132. peja - 17:28 / 15.05.2012

  mbare duhet me ju ardh per kto komente… arta osht femna ma e bukur npeje po tash qe ka ndryshu ktu masi qe e kan malltretu nburg edhe qika ska pas faj hiq se secili prej juv e kish nxirr hakun e babes vet ky fidani me gjith vllaun e vet ja kan montu bomben familjes kastrari tisha kan nvend tsej ja kisha faru krejt familjen kti fidanit mbare per ju qa jini tu fol per qik hala se ngjini ju kto BOMBBBBB osht po mos mhani mut aty bre pederat. edhe sa per dhunim sosht e vertet po kjo e ka ni vajz edhe normal qe ka deshir me dal prej burgu mu arsyetu diqysh se qiken jasht sun munet me lon vet,e ka burrin qe jetojn shum tlumtun po mos folni palidhje.ARTA GJITH ME TY(L)

 133. strellcii - 19:08 / 15.05.2012

  valla bre qfar ftyre packe ti gerdin e femres po ta qojishe ma mer mendija qe ta ka kajit edhe ty me bo s….. me ta oji me vjen keq per familjen e fidit shum ngushllime

 134. mili - 19:22 / 15.05.2012

  oj po ta kakajt edhe ty

 135. lessa hoxha - 20:00 / 15.05.2012

  hej o njerz si ftyr shkine te koka a esht bre qeshtu lopaaa

 136. Visar - 20:36 / 15.05.2012

  Albania mos fol palidhje se kjo osht e poshter

 137. Tavnik City - 20:41 / 15.05.2012

  baben e ki drogirash

 138. Tavnik City - 20:41 / 15.05.2012

  baben e ki han ve aj

 139. Istogu - 20:52 / 15.05.2012

  Vallla moree qikk a pallavra po qet ti ktuu aa? ncncnc po skoke kan ti per at djal hiqq,po ku me dit qfar inati paske pas ne to hupp mojjj.ishalla t’denojnn e kuuuuurrrrrr nuk t’lshjon :P

 140. Mimoza - 23:05 / 15.05.2012

  Nuk edhte ne pyetje “bukuria” ajo vjen nga natyra,dini edhe ju se si te jepni komentet!!Sa te pa nershem apo te ndershem jan familjarisht vajza ka jeten evet,Nese te ka ba ate “dhunim” Ta puth ballin he burrnesh,nese e ki vra per qeshtje tjera u djegsh ne ferr!!Ju kisha lut o vllezer dhe ju motra,kini kujdes ne jet,ajo te shpije ne rruge te pa rrug naj behuni ju ata te cilet do ta qeni rrugen te cilen duhet ta jetoni ….

 141. prishtina - 00:44 / 16.05.2012

  ju kisha lut mashkujve qe te ruhen prej pejankav se peja edhe pulat kurva i kan e mos te folim per femrat ngushllime familjes per at engjell

 142. KUSHTRIMI ............ - 23:02 / 16.05.2012

  mos rrej mori k… e k.. e ke myt djalin pse nuk ke kallxu pra qi e ke vra qe te ka thunu po mas 2 jave kur te kan gjet ke than jo me ka thunu a kush e di kush te ka hyp tyy e rren jo ky te kisha fur midis qytetii

 143. agron - 23:58 / 16.05.2012

  e mori k…po kush flliqet en ty sot se nuk e meritoni as me ju dhunu…..

 144. edona - 13:33 / 17.05.2012

  Besarta Kastrati nje nen e cila akuzohet per vrasjen e
  Fidan Shabit,dhe qe ju e quani kriminele,vrasese.. Tashme gjendet ne burg.
  ajo pranoj vrasjen e Fidan Shabit,qe ndoshta mund te jet e vertet,po pse ajo pranon te gjith fajin,ajo nuk mundet ta vras nje njeri e vetme,sepse sado qe esht ne mosh nuk ka fuqin e nje mashkulli.
  Se pari Besarta ka qen ne amerik,dhe ka nje vajz 5vjeqare,pasi morii vesh per gjuajtjen e bombes ne shtepin e te ndjerit sali kastratit i cili u plagos rend,dhe me pas vdiq erdhi ne Kosov. Ka ber te pamunderen per ta shpetuar babin e vet dhe ju mendoni se ajo vrau babain e vet.
  Sali Kastrati vdiq qfar ben Policija,a dihet kush e vrau te ndjerin ende asgje nuk dihet.
  Sipas te gjithave Besarta ka ren ne kurth,besarten e kan genjyer .besarta mundet te ket qen edhe e droguar nga ana e mashtruesve.
  Po ashtu mundet te jet edhe e kercenuar se do ja vrasin te gjith familjen. Dhe Besarta flet ndoshta qfar i thot armiku :)
  i ndjeri Sali Kastrati dhe Fidan Shabi u prefshin ne paqe .
  se te gjith kta kan qen te mashtruar nga dikush tjeter i cili nuk esht permendur ende e ndoshta as nuk do permendet ne te ardhmen.

 145. edona - 13:37 / 17.05.2012

  e ju qe pe shani ishalla ju bjen zoti mu kon nlekur tbesartes ;)

 146. amerikanja; - 03:32 / 19.05.2012

  Ilumt, ne qoft rasti i hakarrjes per baban, apo dhunimi, i ri po deri sa po din me vra per pak te holla qe sja vlen te maresh jeten e askujt,e ti prekesh askujt ne moral, ajo asht me e rend se edhe vrasja. Fidani ka [asur arm me armen e tij ajo po thuhet se e ka vra ai ka qen kriminel dhe pik, athete e ka meritu ket dhurat, Zoti ndoshta ja ka fal se ka qen i ri dhe e ka qu ne gjenet, po meritu e ka plumin.Ngushllime familjes se te ndjerit, me vjen shum keq, e ty zoti te ndihmoft se kan koh njerzimi te gjykojn, akuzojn, e shajn ne metoda ma banale, se anjeri e asnjana sjan ne lekuren tande.

 147. hekuran - 00:31 / 21.05.2012

  kerkush kerkon nuk e vran pa kurgjo as budall me kan po masi u zhguk aj djali kjo shum osht e thjesht formula ose ka mar hak per paben e vet qe garant per haraq e kan vra qe ata do ti denoj zoti edhe ddo tjav sjell naj dit ka familja e tyre ose edhe e ka dhunu apet qika osht e drejt dhe e paqt e ka maralin e fort edhe ska mujt me perballu

 148. Pejonja - 23:23 / 22.05.2012

  Aka sen tre athu a po del mo e verteta ne ledin boll me fjal palidhje, se pari nuk mundet me kon e vertet se ky i ndjeri fidan shabi u preft ne paqe, kishe eka dhunu, jo nuk mundet kursesi me qen e vertet, se kjo paska femi 5 vjeqar aaaaa po shifet karakteri i sej valla kur buri me fmi te shpija e gruja e poshter me ish burin e sej del neper rugov posht e nelt mi ndreq planet me shti ne kurth djalin e ri, po qe vet koke nane allahu ta rit at qik me fat e lumturi, po ishalla as fije tonden mos e past, po a mendon ti qe edhe ai kishte nje nane te cilen me lot ne sy e mall per tan jeten e ki lan zoti te vraft kur mas pakti e pret moj e pa shpirt, e ju laperica e ju lapera qe i delni zote ksej ftyr majmune e thuni mir ja ka bo allahi ju denoft, po qysh mundeni pa lidhje me gjyku ni njeri i cili asht sa dit veq ne ahiret, po nuk osht e vertet se kjo laperica e ka vra se kjo nuk kish mujt me qu ne tavan te baneses vet e me masakru se nuk osht puna veq e plumit ktu po kan bo masaker ma zi se shkijet mbare per ju qe i besoni ksej psihopate kjo nuk osht as pak normal,ty ishalla kur allahi nuk te le drit me sy me pa, e burit tand kisha mi thon uroj qe gjdo e mir ne jet te vije ty dhe qikes tande, e ksej laperice allahu ka meti pagu tonat mos ki dert, po a po te ze gjumi apo mundesh me bo gjum me sy moj katilesh, po sikur krejt shkijet tr kishin dhunu rend nuk kishe guxu as mu ndi ju kish mbet krejt fal, po tash me shqiptar mes veti po kollaj se krejt komandanta jpn bo secili ma i fort se tjetri,del edhe pak ka i pesti me ish burin tond laperic e shitu kishe une e ndershme po ku ma ki at neshmeri moj idiote, po bona nervoz shum me ty veq po e paramendoj se mos na provo zot ne familje ksi far taksirati se ta kisha nxir shpirtin per gazep,,,

 149. zeshkanja - 00:49 / 25.05.2012

  edhe une e kisha vra

 150. xija - 12:26 / 16.06.2012

  marre duhet me te ardhe moj kuder se ti syte e kudres i paske,met pas dhune ty ai djali eshte gjykata qe mirretn me kete pune,e ti dil knaqe veten per dite edhe thuj mka dhuna marre,po se di a te ka dhunu pernime se mire ta ka ba

 151. teuta - 22:01 / 26.08.2012

  nuk e di qfar jete asht keshtu me u dhunu qika 9 vjeqare tepri jena e tepri nuk vjen kjameti se kjameti ndryshe nuk vjen po aj qe e bon ket pun me e dhunu vajzen 9 vjeqare aj njeri nuk asht po aj njer qe bon asht ma mir asht me u martu 2 vjet se asht i kallt e mos te dhunon thmi se perfundon shum keq se veq shqiptari e bon kta po le te dhunon nanen e vet e jo thmin

 152. teuta - 22:08 / 26.08.2012

  ooo ishalla edhe ty xija te dhunojn tu bahet qashtu

 153. ENGJI - 09:25 / 06.11.2012

  MOS RREJ O BESARTA DANI KUR NUK TE KA DHUNU MOS RREJ O PLAK E KEQE TY ARIANITI LYPNI ME KALLEDHE TY BESS MA NELT MOS PO LYP SHPULLA GOJES ME TRE HAJDE KALLZOM I KAHIT JE SE PO LYPSHE ME T Q KREJT

 154. mos del - 11:22 / 06.11.2012

  ej a bon me ja fshi engjit mesazhin

 155. Syla - 20:41 / 07.01.2013

  Dhunimi asht nje gja e tyrpshme por nese asht e vertet atehere veprimi asht parimor sepse ktu nuk ka shtet por vetem kriminel

 156. njoni - 10:54 / 08.01.2013

  O ju Pejont jeni krejt qasi muti, ja ka nis me ju dal gjaki i Malazezve ne siperfaqe , be klloshart e nones, se ju edhe motrat e juve i q… per pare e sene po shuni mos pordhni per goje mo se gaz bonet.

 157. donjeta - 19:14 / 16.03.2013

  Un se di pse po folni per besarten kur as ni sen so i vertet o fakt nashti qe e ka vra per bab mir ja ka bo kurkun su kon e deklarume qe kjo u kon psikopate se kjo kjo e ka pas ni arsye te fort qe e ka vra e kta familja kastrati jon shume njerZ te mire e qata tmirt zoti i provon me gjithqka e ju qka nuk i njihni mos gjykoni se zoti ju vran se edhe kjo e ka qiken qe zemra i dhem po ju qa po folni keq zoti ju provoft me burgje e me gjithqka qka i ka ndodh familjes kastrati AMIN

 158. Anonymous - 15:36 / 22.12.2013

  kenjeshtre ai nuk te dhunoi por ti e myte edhe met dhunu mir ta ban se ti e myte pat ba kurgja aj kenjeshtre moj kenjeshtre mrs.?

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!