Në mbrojtje të barazisë gjinore
118 komente
Çitaku: ‘Morali i hoxhë Irfanit turp! (Video)

Ministrja e Integrimit Vlora Çitaku është vënë në mbrojtje të barazisë gjinore, pasi ka parë një video ku një hoxhë flet me gjuhë seksiste për gratë dhe vajzat në Kosovë.
Ajo ka shkruar në Facebook, duke i rikujtuar Irfan Salihu se gjuha e tij është denigruese dhe fyese.

“Posa e pashë një video ku një i ashtuquajtur hoxhë përdorte fjalët më të ulta për femrën! E pyes, a ka nënë? A ka motër? A ka grua? A ka vajzë? Gjinia është konstrukt shoqëror, e njerëzit burra e gra janë njerëz! Vlerat, virtytet nuk janë gjinore, po njerëzore!”, ka shkruar ajo.

Ky hoxhë është një prej hoxhallarëve më të famshëm dhe të klikuar në rrjetet sociale për shkak të fjalimeve të tij mbi moralin shoqëror të vajzave dhe grave. Ai nuk është parë t’i gjykojë burrat për sjelljet e tyre agresive me gratë, dhunën në familje ose vrasjet e grave.
Në një postim të dytë Çitaku ka thënë “Morali I hoxhe Irfanit!!! Turp! Skandal!”


Këndi i komenteve

118 Komente

 1. a.v - 23:52 / 03.06.2013

  MARRRE I KOFT QFAR FJALE TE NDYRA PASKA FOL

 2. Anonymous - 23:52 / 03.06.2013

  marrja e zotit qka paska fol tani i thot vetit hoxh

 3. SHUKRANI - 23:53 / 03.06.2013

  MIR PASKA THAN SE QASHTU ESHTE E VERTEA MAS LUFTE HYR JANE BA FEMNAT KREJT HORRR

 4. Zogu - 23:54 / 03.06.2013

  Hoxho u nisa me ble ni paket kondoma për me ardhë te ti

 5. besi - 23:56 / 03.06.2013

  oj Vlor qe e ki mizen mas veshit skem qka me bon fjal me ven ka fol

 6. Qeqa - 23:59 / 03.06.2013

  Po ti moj kuder(vlora qitaku) qasi je qka nuk ki moral e po t`pengon qka ka thon Hoxha Irfan Salihu.(Luani i Minberit)

 7. beki - 00:00 / 04.06.2013

  vlora qitakut si kovendon kjo se hoxha si hoxh shum me vend e ka kete fjalim po kurvave sju kovendon normal se vlora rrospijene paska prek ne bisht hoxhaaa hallal te qoft hoxhe shum me vend eke fol

 8. adil - 00:01 / 04.06.2013

  shummire e ka hoxha se ndoshta citakut i pengon se eshte ndoshta ndonje pjes te fjales se hoxhes

 9. Buli - 00:01 / 04.06.2013

  o ju pedera qysh bre marre

  po a ma marre me e than te vertetn e me u vetediesu a me ju lan juve me shku pernat ONE NIGHT TRIP masanej dikush tjeter me i morr ato femra

  psespo ju vjen marre kur dikush prej politikanve po shan e po thot sene palidhje para kemerave

  marred ueht me u ardh juve qe se merrni esencen e bisedes pokshyrni me ofendu

  e saper qet lopen nalt ne foto dihet
  KUSH E KA MIZN MI KAPUQ, QAJ QOHET E FOL I PARI

  SHqiptari per nder e per bese(qe asht e lidht gusht me nderin) eka dhan jetes edhe qashtu u njoft ne tan boten

  sod shiptari leje qe ska bes ska nder po edeh te shet per 5 banka

 10. Koqero - 00:01 / 04.06.2013

  Ev Vlor rroapia bre ……………

 11. XIKA - 00:02 / 04.06.2013

  Oj vlora qitaku ky spo fol per te gjitha femrat po fol per femrat e pa moralshme edhe ky ma shum pi kritoikon mashkujt qe pi marrin ato femra e kto femra nese denohen me mos marrje ateher ndalen kto dukuri qe nkosov jan ne rritje e nuk jom ka muj me dit pse ke fol apo edhe ti e perkrah ket dukuri qe mu me plot mashkuj edhe tani me te marr dikush qe ka vler ndoshta ktu te dhemb ty se ti je njera nga ato .

 12. gjaki - 00:07 / 04.06.2013

  oj vlora po ti je nje nga ata femrat e hoxh hallall te koft se te verteten e ki fol po a spo e shini vajzat kosovare jan bo ma zi se shkijet pa moral

 13. rama - 00:08 / 04.06.2013

  ky paska fol bre vlla qeltas qe me kuptu mir njerzt ska edhe ky o njeri si na

 14. Uneeh - 00:09 / 04.06.2013

  I lumt hoxhes bash me vend e ka,ky po fol per disa femra te nivelit te ulte,nuk po fol per te gjitha,ti Vlora Citaku martou me ndonje burr,e mos kalero her me nje e her me nje se pastaj edhe ti do bish ne kete nivel.

 15. daja - 00:10 / 04.06.2013

  Uffff N… e hoxhes….ta kisha .

 16. edi - 00:11 / 04.06.2013

  hoxha ka folur per ato femra qe jan te pa moralshme si pershembellu ato qe shkojn me 100 meshkuj e tani bohen kishem qe jan me moral shkoin e kepqen te doktori mu be virgjin prap kesi raste kemi shum ne ks e mos ja futni kot se hoxha ka than te verteten edhe ma shum ju ka dediku mashkujve se kujdes kon po e qoni ne ship ajo femen qe ka shku me shum meshkuj vertet nuk te rahaton kurrr ne jet etj etj ska fol keq asgje ato qe e kan hup moralin e tyre vertet jan rospija kurva

 17. luta - 00:11 / 04.06.2013

  oj vlor po ti je qasi femre e pa moralshme!!!

 18. prizreni - 00:12 / 04.06.2013

  shka dish ti shka asht o ti hoxh, edhe ti me mujt ka nja ne dite e nderron, po lej fjalet mos ja fut kot.

 19. albani - 00:16 / 04.06.2013

  o tase kret qikat tjera e jan un e di plot raste qika me shamija qe jan tu si gjaja neper prishtin edhe qfar hoxhe je ti qe fol kto fjal per dika tjeter qysh ta lejon feja ty me ofendi dikan ne at menyrtan duhet mju hup juve prej kosove kretu

 20. gzim - 00:20 / 04.06.2013

  “Qysh more po thunii marre hoxha qa po fol” PO mir more e ka po dilni kqyrni niher neper qytet t PRISHTINES e tu vazhdu tejter ka krejt i ki desh , qysh more shqiptar po bohni kishe kurgjo po ju secilli qi po shkruni i dini kto sene se qitu jetoni ,ky po fol n pergjithsi spo fol per njo po n pergjithsi o qishtu qysh po thot , se o normale qe krejtve na kana me i pas qishtu t hallkut a me kan e jona sna kana hiq .Ma more shqiptar bile pranone qka po shihni

 21. rama - 00:20 / 04.06.2013

  ani kush po fol e poshtra e pa ftyra je ti e ky hoxha paska fol per ato si qe je e as nuk paska than me e as me

 22. Kosovari - 00:22 / 04.06.2013

  ky njerzt besimtar dhe te moralshem nuk esht kaj akuzon edhe ne kuran shkruan se nese nje femen prihs moralin duhet te mer denimi ashtu vlen dhe per nje burr

 23. ardi - 00:26 / 04.06.2013

  Me hesap Vlores po i djegë pak! Ç’ka po menoni ju shokë?

 24. selimi - 00:34 / 04.06.2013

  KISHA DASHT MEJA B NI KAMER TE MSHEFT KTI HOXHES, MEJ SHTI NE DHEM ME DIT QYSH PO SILLET… PO KY KOKA HOGJ PA SHKOLL I SHKRETI, KTO FEMNAT PO SHKOJN GJITHQYSH ME MESHKUJ, BILE MA MIR MEJ DHAN KONDOM MUS MU SMU, SE MET ARDH ME SID NE SHPI…. EV HOGJ OLLAHI TE MARROFT JARBI, HOXHA I MIRE ME AVDES ME PERDOR KSI FJALE
  HOGJ RRUGAQ

 25. Anonimi - 00:50 / 04.06.2013

  ky qka po fol smuj me than sen a e ka keq a mire veq Vlora e paska pas mizen mas veshi :p

 26. Mirsadi - 00:53 / 04.06.2013

  i paska e tani kishe po foli ik shko myt naj kun qe n qaf na moret krejtve .

 27. Leoo - 00:59 / 04.06.2013

  Po kjo eka mizen mbas veshi qe sa her e shofim TV ton kohen eshef tuj uputh po tash ka fiilu dhe me kta Nderkombtart,, E Moj e keqee..

 28. Be1 - 01:06 / 04.06.2013

  Ardi — Spo i dhem Vlores pak po shumee edhe ata shumee …hyhhyhyhy ….e hogjaaa SUPER E KA … e kush e nin veten si vlore le te reagon :p :p :p

 29. tetovari - 01:54 / 04.06.2013

  Po mos flisni skoti mor vllezer se hoxha i nderuar shum mir e ka po ju qe e keni mizen nen kapuq flisni kshu ndash ju djemt ndash vajzat turp te keni qe flisni per hoxhen kunder All-llahu ju mbarsoft n rug t hajrit

 30. Gostivari - 01:54 / 04.06.2013

  Ti zonja ministresh po sdvjen mir se edhe ti ben pjese nat grup torospijave apo, kto vec me i lon sesh ase por duhet me i zhduk prej tokes.

 31. astra - 01:59 / 04.06.2013

  Realiteti te djeg zemren komplet

 32. miri - 02:42 / 04.06.2013

  E more popull primitiv. Serjozish duhet me ik prej kti vendi nuk jetohet i rethuar me njerz si ju.

 33. ZooKeeper at IslamoZoo - 03:36 / 04.06.2013

  Kafsha mbetet kafshe, vjen ky cop mu*i prej arabie e na shan ne (ne Kosove) , po ky ska faj, po kan faj kto kafshet qe i besojne e i thojn Amin c’ka do qe flet ky kafsha, pra e kam fjalen per kto kafshet ma nalt ne komente qe po thojne “Mir ka than Hoxha” Si sju vjen marre o njerz shtazor, me ti shajt motrat e nanat Shqiptare? A jeni ne vete o kafshet e gjalla, oj lop , oj egersir, o cop mu*i prej Turko-Arabie… Kafsh…. Kafshhhhhh , Kaaaaafshhhhhhhhh!!!

 34. vildanja - 03:42 / 04.06.2013

  me vend e ka vlora po pis hogj koka

 35. Adi - 05:14 / 04.06.2013

  Po shikoni un nuk e di vlora apo kush do qe te jet a e kan iden se qa tot feja islame nese e kan iden dhe e din qa thot feja islame ateher 100% duhet mu pajtu me fjalimin e ti qysh thet feja islame ky hoxha i nderun sum me ven e ka po nese sdojm me pranu ajo krejt tjeter sen osht faleminderit

 36. Keli - 07:55 / 04.06.2013

  Vlora eshte Kryesorja e Kurvave dhe e ndien veten te Sulmuar.
  Ky shume mire e ka cekur qe kushe ben Zina eshte Kurve e Vlora Qitaku eshte Kryekurva per ate edhe paraqitet vet qe ti tregoj popullit qe une jam prej atyre

 37. zami - 08:25 / 04.06.2013

  kuje kane hogje ma kadite si ske fole po pak vone, hallall te qovshin fjalet qe i ke thane mburru me to. se qashtu ashte.

 38. Fidaniii - 08:48 / 04.06.2013

  Shihe muxha qa ka thon, te rrall sot hoxhollart si duhet shumica me financa prej ekstremistve hahah qeta hoxhollar a jasha vlora futja kti dexhenerumit

 39. femija - 09:13 / 04.06.2013

  oj ti me ata vit kur je hi ne parti ta ka dhan 3 paketa koduma per mej sherbyje krejt prtis bile edhe jasht prtis RESPET PER HOGJEN

 40. selimi lipjan - 09:13 / 04.06.2013

  MIRE E KA HOXHA INSTITUCIONET EDHE SHKOLLAT TONA JANE SI PUQFARNICA MORALI ESHTE I FLLIQTE E VLORA LE TA MSHELE GOJEN

 41. aman aman - 09:16 / 04.06.2013

  oj ti kuder mos ofendo hoxhen,oj e paftyre ka me te djeg zjarri xhehnemit,allahu te vraft

 42. fitim - 09:20 / 04.06.2013

  valla hogja boll mir e ka e ti vlora qitaku qasi je vet

 43. agroni - 09:34 / 04.06.2013

  aja qihen sosen ,ec more qine nanen , percillne kto te mlunet, ste bjen me i lut hiq veq nixirre rakin edhe kallxojav ta marrin ne goj pa i ba dy fjal, vete hoxhen gruja jote a e merr mir ne goj a jo…?

 44. Syla - 10:09 / 04.06.2013

  Ju skoke normal aste njani po ky hoxha a qka ke ky paska problem ne shtepin e vet e paska plas zemra e kisha lut qe kur te fol per diken mos te niset nga familja e vet .po ati mej kalu naj leperushk per skaj i shkon mbrapa si zagari ,

 45. meli - 10:16 / 04.06.2013

  tka prek ntel kjo ligjeratë oj kurv e kurvave

 46. Bani - 10:21 / 04.06.2013

  PO KY HOXHE BAN MA SHUM SE QKA KA FOL ME KETO FJAL TE NDYTA SE KETA MJEKRROSH JAN MESU SI BINLADENI ME KAN I MARTUN ME SHUM GRA QASHTU KETA HOXHALLAR KAN QEF ME KAN PO ZOTI ESHTE I MADH SI NUK I LEN PUSHTET SHUM TE PANDYRVE SE NAVE KANE BA TAN TE SHQIPTARET PO KY ESHTE VET QURRAN SI FOL KESHTU ZOTI JU VRAVTE TE HAXHALLAR.

 47. selimi - 10:41 / 04.06.2013

  AS NI HOGJ OSE EDHE PERSONN ZYRTAR TE JET SKA TE DREJT TE NA PERZIHET NE JETEN TON PRIVATE, GJITH KUSH QE ESHTE PRIND E DIN QKA ESHTE MIRE EDHE QKA ESHTE KEQ PER FMIUN E VET,TJETER ESHTE QE PRINDI SKA QKA BAN…. PER MU ESHTE TURP ME KEQPERDOR GJAMIN,SHTEPIN E ZOTIT PER GJANA SEKSUALE,PRANDAJ UNE MENDOJ SE VLORA E KA PAS MIRE NE NI MENYR, SEPSE NJERIU I ALLAHUT ME PERDOR FJAL BANALE NE GJAMI PARA GJEMATIT ESHTE JO VETEM TURP POR EDHE GJYNAF I MADH….. AFROHU NE RRUG TE ALLAHUT HOGJ I PA FTYR….

 48. arsimi - 11:06 / 04.06.2013

  krejt ata qe jan kunder kto hoxhes

 49. anonime - 11:30 / 04.06.2013

  oj vlor me dit qka domethan feja islame edhe vet ekishe qit ni shami ne kry e kishe ungj bishtin a jo me shkru kunder te vertetave qe i tregon hogja mi mbrojt femrat e mashkujt e nuk kishe dhan perkrahje punve pa moralshme ,SE FEMRA DUHET ME PAT KUJDESIN QYSH TE SILLET E QFAR MORALI DUHET ME PAT A JO MINIC E ME QKEP KUSH PO LYP…….KUJDESSSSSSSS ZOTI ESHT I MESHIRSHUM PO FEMRA JAN DAL TEFTERI ………………………….

 50. anonime - 11:37 / 04.06.2013

  SELIM SKOKE KERKUSHI SEN NUK PODISHE ,ME DIT DIQKA NUK KISHE FOL KESHTU PO EKISHE QIT GISHTIN NE KRY E KISHE MENDU QKA DOMETHAN FJALIMI HOGJES NDERUAR E TANI MA NDRYSHE KISHE FOL ,PO SOD MODA NA QITI FARE SKA GAJLE MORALI QYSH ASHT ,SI QE KAN THON PER PARA POPULLI JON AJ I ZHYTI TE ZHYT ,MDLEDHNI MEND SE NE KET BOT LET ESHT ME FOL PO NE BOT TJETER QKA TE BEHET? MIR EKI HOGJ I NDERUAR QILJAU SYT NJERZVE QE JAN VERBER…………………..

 51. Mergimtari - 12:38 / 04.06.2013

  Pak e pAske ranu Vloren po Nejse se hogj a sun ta prishim si thot ajo fjala e urt ai/ajo qe e ka mizen ner Kapuq i djeg

 52. K - 12:39 / 04.06.2013

  Mare eshte per ju o qeveritare ju qa boni ne Kuvendin e Republikes te Kosovws ti maspari Vlora Citaku e din mamir,o popull vetem me shku Kuvend me hi me pa qabojn kta deputet e Kosovws me qika te reja,veq kqyre qys dalin prej hotelit Grand mas pari me vetura edhe femna si psh KADRIJEN E FTOFT SI AKULLIN qw e permendke SHuki,pastaj sja keni idenin qa bojn ne Kunved qfar amoraliteti ti folju kolegve tu mas pari o njerz te poshter ekeni prish shoqerin.Spo foli per shkak qe i kethan keti hoxhes keshtu e nderuar,pofoli me i tregu popullit qe ju jeni qashtu ju jeni njerz qe punsoni vajza te reja kuvend dhe iboni te pamoralshme ja shperlani trurin,deputet e ndryshem qe kan gra edhe qe shkojn me tjera mare turp per kta ,ktyne duhet me ja ubo si lindjen e mesme si asadit ren 120 deputetve sjan asnjani ma imir krejt nje lloj

 53. Gjilanasi - 12:49 / 04.06.2013

  shikoj te degjenerumit shqiptar qysh ofendojn hoxhen e nderum more degjeneranta sju ka faj hoxha qe i keni motrat dhe nenat rruspija kush eka mizen ner kapuq i gjek normal

 54. tony - 12:58 / 04.06.2013

  shum me vend e ka hoxha, se qashtu jan ba femrat e sodit slan gje pa ba e ne fund shiten si qika te mira

 55. tony - 13:01 / 04.06.2013

  vlora qitaku respekt per hoxhen respekt i madh je shum me vend e ki

 56. Venera - 13:04 / 04.06.2013

  Ky hoxha nuk e paska pas krejt keq, degjone me vemendje. Ndoshta ne ndonje ligjerate te ardhshme na tregon çka me ba me burrat qe na i perdorin femrat e tilla. Neper institucionet e Kosoves shumica dermuese e femrave dhe meshkujve kane lidhje seksuale ne mes tyre. Per hir te “kolegialitetit”, duhet patjeter t’i futen ketyre rrjedhave! Koleget jane bashke te pakten 8 ore ne dite, pastaj neper udhetime zyrtare bashke, neper seminare te ndryshme bashke… deshira eshte, vullneti poashtu edhe hajde bac mshoji, se e fshehta dhe e ndaluara E EMBEL! Po do te ishte mire te demaskohen publikisht rastet e tilla dhe do te mbusheshin mend edhe te tjeret pas tyre.

 57. mere me mend - 13:13 / 04.06.2013

  po si po e mbroheni ket lavire qe me evropjan ngulet qysh bre po e perkrani ket cullake hajde fole dicka kur ka qen milloshi kjo e desh qeshtu asnje her se serbi takishte ngul

 58. Mere Me Mend - 13:19 / 04.06.2013

  KESAJ I PASKA ARDH KOHA ME TREGU DICKA OJ LAVIRE TI DIL ME HOXHEN EDHE BAN DEBAT TREGON HOXHA SE QKA ESHTE E MIR EDHE EDREJTA DHE HOXHA UN KA OFENDU GRAT DHE TI NUK JE GRUJE PO TI JE LAVIRE SI LINDA HALILI DHE DISA KAN MBET PA MARTU HOXHA E KA SE TI JE LAVIRE DUHET ME T LAN ME U MARTU ME EVROPJAN SE SKE VEND KS

 59. menka - 13:55 / 04.06.2013

  e more hogj paskan me met krejt kosova pa martu shum keq eshte puna asnje e virgjer jo,,,.

 60. Venera - 14:03 / 04.06.2013

  Shume e vertet Menka!

 61. Venera - 14:12 / 04.06.2013

  E sa per kondomat qe i ka permend hoxha, bash po me vjen mire. I bejne keto se i bejne, bile le te mbrohen nga semundjet e ndryshme, se keshtu i rrezikojne edhe te tjeret. Po gojes çka me i ba?! Qysh me mbrojt?! E keni lexuar se çka i ka ndodh Majkell Dagllasit. Vet e ka pranu publikisht. Haj medet haj! Kane ardhe koherat e atilla qe duhet me iu falenderu Zotit per secilen dite qe na mundeson me jetu! Sidomos, kur dihet qe semundjet e tilla zbulohen kur veç kane perparuar dukshem!

 62. Venera - 14:16 / 04.06.2013

  Per me e marr te virgjer, duhesh me e feju ne djep e me marr me e rrit vet. Hahaha…

 63. Buki - 14:34 / 04.06.2013

  LIKE LIKE LIKE PER HOXHEN IRFAN SALIHU

 64. Bekimi - 15:02 / 04.06.2013

  Vlora Qitaku

 65. Emin - 15:09 / 04.06.2013

  Hoxha u idhnu oj Vlor qe pot shef me Zhbogarin neper restorana ,veq ti mos u tut qe ki mu hudh si berllog qysh po thot hoxha

 66. Nexhi - 15:20 / 04.06.2013

  Hoxha e ska shum mir po kujt ja djek ski qa bon e sa per kit Ku reven qe o ka qu ferrka ski qa hargjon frym palidhje

 67. Nexhi - 15:21 / 04.06.2013

  Hoxha e ka shum mir po kujt ja djek ski qa bon e sa per kit Ku reven qe o ka qu ferrka ski qa hargjon frym palidhje

 68. RRebeli _unikatil - 15:23 / 04.06.2013

  oj vlor qashtu e ka mir e ka irfani

 69. Nori - 15:32 / 04.06.2013

  Ky hoxh thiu koka i qmedur ky vet ika 7 gra mos i past ky vllau iti i ka.

 70. Anonymous - 15:40 / 04.06.2013

  shume mire pakse fol vlor

 71. aslani - 15:53 / 04.06.2013

  Vlora Citaku, shkruje numrin bi se e para u lajmrov

 72. dini - 16:18 / 04.06.2013

  shum mir e ka hogja,kurvav normal qe nuk ju pelqen kjo

 73. albani - 16:35 / 04.06.2013

  ju qka po ju doket mir qka ka fol ky mut qone te nanat e juaja edh ete motrat e juaja le tjau shkerdhen masi ska ligj qysh duhet se nuk e kish pa diellin me sy ma ky pis

 74. Se - 19:16 / 04.06.2013

  Hoxhes hallall i qoft po neve spo na e kana se qashtu asht krejt kurva smun e gjan nja ne niqin me virgjinitet

 75. une - 19:19 / 04.06.2013

  Qyre njani thot po na kesh nanat e motrat tona,pse haver a kurva i ki qe pot djeg a.thuj po mi kesh tmijat e jo tonat se neve spo na djeg qka paska than ky hoxh bosi.

 76. Alban Kosova - 19:20 / 04.06.2013

  pere albani.*ti paske mar nje femen per grua te perdoru se paku deri ne 15 her nese nuk gaboj mere edhe hoxhen ta shperlan prej te kqijav ahahahahahahaahahahahahahahahaha

 77. Se - 19:21 / 04.06.2013

  E Vlor ty nuk pot pelqen se edhe ti e paske hup virgjinitetin si shum tjera

 78. Alban Kosova - 19:27 / 04.06.2013

  o kot ekini ju komentust kunder hoxhes met vertet pona tregoni se qfar qendron ne buken ejuaj dhe ata buk rrasne vet dhe mos shkoni tja prishni familjen askujt ju laviret mos u martoni ne nje familje te paster sepse dreqnit qe kni ju ne trupin e juaj ne at familje te paster nuk keni vend dote shkatroehni prap shum djem te ri te kosoves thon me par e martoj nje te huaj dhe i bej letrat se nje shqiptare morravic qej vjen era pa pastru u treguan femnat kosovare se qfar karakteri kan nese kan lirin

 79. Besartii - 19:29 / 04.06.2013

  ata qka nuk po ju konvenon qka ka fol Hoxha i nderum sigurisht jan te perfshir ne kso lloj pislleku dhe ashtu jan eduku skan faj po mbi te verteten ska kush qe e zbrit teposht ajo veq lartsohet sepse kjo nuk asht diqka qka e kan shpik njerzit e as hoxha ky ders e ka bazen ne fjalen e Allahut xh,sh ne Krijuesin e gjithqkaje e kush bie ndesh me fjalen e tij sigurisht ai eshte qafir i pershendes te gjithe muslimanet dhe motrat tona te ndershme muslimane Elhamdulilah qe jemi Musliman Es selamu Alejkum

 80. liridoni - 19:32 / 04.06.2013

  Vlor,ti vazhdo e ujite e mirmbaje ky spo ta nal.As spo ta punon as spo ta pengon ky veq po kallxon edhe besa po ja qellon per ata qe ngon,e ty nese ste konvenon ti vet po kallxon qe para kohe e qpon,e tash naja e marton , jeten ja shkatrron ,dej ta verteton e te nana te qon edhe ni leter ndor ta lshon thot kur hogjen se ngon e biren e qpon kerkun rahat se bon vetin e shkatrron edhe hor Zoti tbon.pik nfund se pa kurfar pike as presje spaskna shkru po pa pritoj edhe niher me i hi ren me permisu

 81. drilon - 22:19 / 04.06.2013

  Ehhh ii harroj vlora pergjimet at marren se permeni hiqqq tash uu quuu me kundershtu muuu kon femra kish lind pa virgjinitet pooo ka lind me virgjinitet qajo asht morali i saj po tii se ki qat moral qata te pengojn ktoo sene se ma mir asht me kqyr seriala po jeta nuk asht serial oj vlor

 82. QYTETARI - 22:20 / 04.06.2013

  hoxh cka po thu bre hoxh ,se ti hoxh po cfar hoxh je bre se na flliqt me kto pralla.a ki ti motra bre a ki ti none ce tka bo a ki ti gjini femrore bre ne shtepi bre hoxh irfan mutii,ti je met me na qit kopalla ktu,e hoxh po ithu vetit marri bre tkoft haxhillaku qe je kon .Vlora e mir qe thot skandal,jo skandal por magjuplak .
  POSHT KTYRE HOXHALLARVE QE NQ FLLIQEN ME KTO PRALLA

 83. Europe - 22:38 / 04.06.2013

  Ky hoxhe mase I frustruar, po ky popull ka kohe mu marre me kesi sende, kjo tregon qe ne jetojm ne shekullin e 15.

 84. ANONIME - 23:12 / 04.06.2013

  OJ VENER MOSU BA KREJT E PA CIP DUHESH ME MENDU QKA DOMETHAN KJO FJAL QE POETHU ME FEJU NE DJEP DASH ME KON VIRGJER TURP PER TY PO DIJE KANTEN QPRSTHYME NUK E BLEN KERKUSH

 85. lisa gashi - 23:58 / 04.06.2013

  ai eshte i ndyt vet,pse nuk ju predikon per fe po per moral,per kondoma ,ei ai nuk ja din kuptimin as fes vet,turp i coft kategoria e ult,jeni shume te ult ju qe e mbroni,zhduki nga toka shqiptare e mosna zhytni edhe ne te miret,edhe pse jemi pak te mire nuk duhet,te jemi ne kategori te ulet,por te mbesim gjithmonnnn te mire,me vjen turp qe ky eshte shqiptar ,hup more manjak,mos ta shoh at fytyr te ndyt,te poshter,qe bon gjithqka vet 100 gra i ke ba varg e ti ke mbet me na tregu qka eshte morali,kqyre moralin tend,kur mbesim ti me na tregu ateher ja qes konopin vetit,more i ulet,ju e di qka boni me pantollona mbi koc,edhe shkau mu ardh ju mju jep pare ju shiti,aq jeni me dy ftyra,folni per morali e vet jeni te pa moralshem,ju keni mbet me na msu.

 86. toni - 00:06 / 05.06.2013

  hoxha le ta shikon punen e vet,familjen e vet le ta ruan, perndryshe nuk i intereson kush e qa bon, secili e ka jeten e vet dhe ta jeton siq do vet, ndersa per ofendimet po i them hoxhes se jeta e ti kushton vetem 0.50 cent , plum ne lulen e ballit, ky nuk asht shipe, le se e zgjata aiiii, hoxh shuj nese do me hanger edhe naj dite buke…

 87. lisa gashi - 00:11 / 05.06.2013

  po nese vlora NE ZEMER E JO ME kspozu,nese ki urrejte ne fe te ndryshme ateher nuk din me mbajt as fen,as kuptimin nuk ja din fes tende,edhe jam e sigurt qe ju nuk dini.

 88. gyrbeqari - 00:20 / 05.06.2013

  Respekt per irfanin allahu na bashkooft n xhenet me ta.hoxha shum mir na ka tregu se qka jen ba shqiptaret e pa Besa zoti na rujt prej tyneve nuk kan as nje tro moral.bash per qita akoma jam pa Martu turp per rinin shqiptare.

 89. AKSH - 00:25 / 05.06.2013

  mos vet per femrat shqiptar inshall nuk jan si vlora qitaku

 90. Venera - 00:40 / 05.06.2013

  Anonime e nderuar, kantat e çperthyme, si po thua ti, bash shiten mas shtrejti. Ku po jeton ti?! A spo e sheh qe helaqet e sotme po dojn me na i marr burrat prej shtratit?! Dhe kjo nuk po ndodh qe une e ti e ajo tjetra nuk jemi te zojat per burrat tane, po sepse te perdalat iu duken me te embla. Edhe pse, i di rastet qe as shansa nuk ka me u krahasu femna e tille me bashkeshorten e tyre. Virgjiniteti eshte dukuri ne zhdukje, pranojeni. Ndershmeria dhe morali i nje femre nuk duhet te matet nga cipa e himenit, se siç e dini kjo mund te rikthehet me operacion. Qysh para luftes ka qene e mundshme kjo. Si femra ashtu edhe mashkulli gjithe jeten e tyre duhet ta deshmojne ndershmerine dhe moralin e tyre, jo betem derisa te martohen, siç ka cek hoxha. Njoh çifte ku burri ka sharru mas 15 vitesh martese. E çka mi bo atij?! Po denimin me te madh na e jep ndergjegja jone, herdokur.

 91. Irfan - 00:51 / 05.06.2013

  si pik spari, i paska prek npalcen e trunit qeky fjalim i hoxhes Se nderuar irfan, ooo popull po ju dhem fakti se esht ashtu, prandaj bahet kaq e madhe kjo pun, sepss mos tkishte qen ashtu siq thot hoxha, nuk dot ishte bo aq e madhe saqe eshe politikant i ka shti ndor, po mos dhasht zot te ndodh si me te madhin Jakup Asipi allahu ja falt xhenetin. Fjalt qe pi fol jan mese te verteta, fakte e fakte, vetni ato te stomatologjis sa e sa femra po qepen, me jans me fol per femrat e sodit, duhet ni roman me shkrujt, moza ma keq valla, teper ja kan qit funin, e kan tepru, ii prishen mediat masonike, ehh shejtan e shejtan, krejt mediat me shejtanizem jan, kujdes se cka po shohin fmit ton, krejt ka nje prapavi tjeter nga ajo qe e shohin. eh moj vlora qitaku po ju dhimka e verteta, valla boll mir e ka hoxha, ato dy pika xhak nese si derdh mas niqafit me hoxh, kurv je rospi, andaj pot dhimka e verteta, allahu i udhzoft

 92. kumanova - 00:52 / 05.06.2013

  te lumt

 93. Gjilani - 01:24 / 05.06.2013

  oH njerzz Hoxha oshte tu fol me vene ajeni ka kuptoni ketu se per tmire e ka ky po thote qka jan te qime mos i merrni kush i ka perdore ky e ka qe ta rujen veten dej te bohet niqa me hogje eh jo aty valla pe du pom don hajde po qimi .po njeri po fol per moral po fol per ata qe djem qe mos mi marr qime . qe ka qi dikush le ta marre dikush qe o vejan eh jo me marr djali beqar me sheti aty ku ka sheti tjeter kushe .VLORA QITAKU ME SAMUEL ZHBOGAR tek po puthet qaty pi djeg se Hoxha verteten oshte te than na shqiptarte nuk jem amerikan gjerman na po dojem evrop me hi ama shqiptar jem musliman jem veq kur te vjen bajrami madhe shkojem mu fal edhe bajrami vogel a Bajram sod oshte po bohet mir

 94. Gjilani - 01:25 / 05.06.2013

  oH njerzz Hoxha oshte tu fol me vene ajeni ka kuptoni ketu se per tmire e ka ky po thote qka jan te qime mos i merrni kush i ka perdore ky e ka qe ta rujen veten dej te bohet niqa me hogje eh jo aty valla pe du pom don hajde po qimi .po njeri po fol per moral po fol per ata qe djem qe mos mi marr PERDORTA . qe ka qi dikush le ta marre dikush qe o vejan eh jo me marr djali beqar me sheti aty ku ka sheti tjeter kushe .VLORA QITAKU ME SAMUEL ZHBOGAR tek po puthet qaty pi djeg se Hoxha verteten oshte te than na shqiptarte nuk jem amerikan gjerman na po dojem evrop me hi ama shqiptar jem musliman jem veq kur te vjen bajrami madhe shkojem mu fal edhe bajrami vogel a Bajram sod oshte po bohet mir

 95. Gjilani - 01:28 / 05.06.2013

  EDHE ku ja paskan shekru qaty youtube irfan salihu femrat jan kurva rruspia nuk oshte qashtut ky veq ka fol per VIRGJINITETIN VEQ qe linki qysh oshte
  http://www.youtube.com/watch?v=Ej6gZvVU_zU

 96. Besart Bllaca - 02:10 / 05.06.2013

  Bravo hoxh, i ka rok panika kurvat, gjith ashtu vloren mos pe nshon buri zdin as vet me sa njerin u qi… Hahaha kurva..

 97. xxl - 08:04 / 05.06.2013

  ti LISA GASHI nu koke kerkah bre bi ose je qasi qfare po i permend hoxha i nderuarse shume te paske dhimbje pas fjalimit te tij si duket je e pa martuar kur te martohesh e te kesh femi atehere folim moj e shkret

 98. Anonymous - 08:10 / 05.06.2013

  EEE MOJ VLORA QITAKU I LEXOVA TE DY ARTIKUJT PER HOXHN E NDERUAR MOS BIR VETEN NE AT GJENDJE TE HYSH NE NJE THES ME KETO LAVIRE POR MENDO SE QKA PO THUA E QKA PO KUNDERSHTON.
  UNE NUK PO SHOH ASGJE TE KEQE KETU QE PO E DRAMATIZONI FJALIMIN E HOXHES QKA KA TE KEQE KETU ATO VAJZA E ATO FEMRA QE E BEJNE KETE PUNE TE GJITH NE I QUAJM ASHTU NESE FOLIM REALISHT A MOS VALLE ESHTE NE RREGULL QE NJE FEMER OSE MASHKULL TA MARR SIDEN E TE MARTOHET E TA MARR NE QAFE PERSONIN E KUNDERT, AJO JU PELQEN JUVE!!!??? E TI E NDERUARA VLORA QITAKU DHE DEPUTETE ME QFAR GJUHE JENI DUKE FOLUR ATY KU JENI (PARLAMENT) JUVE KUSH DUHET TE JU GJYKOJ? APO JU MENDONI NE AT FJALEN POPULLORE “HATJT SE NUK ESHTE SAPUN MU HARGJIT” JO JO VLORA DHE DEPUTETE TE NDERUARA SE ATO FEMRA TE PA MORALSHME DO TA EDUKOJNE NESER FEMIUN E JUAJ APO TIMIN E ASHTU EDUKOHEN FEMIJET JU PYSE UNE JUVE ASHTU NDERTOHET NJE SHOQERI E SHENDOSH, ASHTU NA DON BOTA NESE THONI QE ESHTE ASHTU URDHERONI E NDERTONI JU ASI SHOQERIE E ASI SHTETI TE NDYER, MENDOJ QE ASKUSH NE KOSOVE NUK KA DESHIR TE KETE ASI SHTETI E ASI SHOQERIE, PO QELNI SYTE E MOS E PERKRAHNI TE KEQEN SE BEHENI PJESE E SAJE.

 99. X - 11:13 / 05.06.2013

  O mir e ka Hoxha,por mir e ka edhe Vlora veq perpara mos u nalni o Shqipetar!

 100. lisa gashi - 12:00 / 05.06.2013

  tju tregoj nje rast,shoqja ime u kon shume e bukur me prapanic si Gjenifer Lopez,edhe pjo paraqitet ni ksi mogjaedini,shoqja ishte e besimit muslimon,pastaj hogja i tha vetem ni nat te bejm seks hogja i tha shoqes,pastaj shoqja ime e provokoj at mogjaedinin,vetem nese pin alkohol at nat e kaloj naten me ty,pastaj mogjaedini ju pergjigj po nuk e pi alkohoholin po nese bej seks me ty e pij vetem ta preki prapanicen tende pi gjithqka.E shifne te nderuar shoja vetem e provokoj mogjaedinin e ku e mban fen ai?A eshte i ndalum alkoholi tek muslimani ose te mogjaedini,le te shkon ta pastron moralin ne familjen e vet te ndyt,ose te vetevetja bre kto dojn mem tregu mua kush jan po une kujshi i kom bre,jon te ndyt.Se mua nuk me vjen inati nese nje mashkull din te me qmon,din te me perkedhel,pse mos ta shijoj jeten me dikon te mire pa dyshim edhe pse jo femen hehehe jeta eshte e bukur,pastaj nuk i kem 100 jeta po nje jet,duhet ta shijojm deri ne max.

 101. lisa gashi - 12:34 / 05.06.2013

  po te ish ni njeri besimtar nuk flet ashtu more i biri kurves,nena jote u qi garant me gjithkond,mos na hup edukaten gjitha femnave shqiptare,duhet te shkojm ka evropa te punojm te gjith njerzit e jo te merrem me ket mogjaedin se nuk ja vlen mu marr me kit njeri se po shifet se as fjalorin nuk e ka shqiptar,fjalorin e ka si te ishte nje arab,le tre shkon te binglladeni se edukaten e ti e ka hogja edhe ju qe po e mbroni,prandaj le te ruhet mos te flet se e zhdukum manjakin hup hup nga toka jon shqiptare, nga atdheu jon shqiptar,pse nuk po qesin te gjitha feregjet mbasi koka mire,po ju konda hogjes, edhe ju qe po e mbroni,edhe mbasi koka mire le ti qesin te gjitha feregjet heehehe ateher nuk do te jet jeta interesant edhe per ju edhe per ke mogjaedinin ,se edhe ky,edhe ju nuk keni me kend mu bo seks me kon te gjitha me feregje,po ju mendoni se na njerzit e mire nuk ju njofim,po na e dim se kush jeni ju,e dim qfar kategorije e ult jeni ju me gjith ket mogjaedinin qe po ju prin jeni ne kategoris 00000000000 hupni se po ju pret binglladeni me krah te hapur ne po lyp njerz ne kategori si ju,po lyp te kategoris 0000000000000000000000000000000000000000000000 heheheeh

 102. lisa gashi - 13:15 / 05.06.2013

  shkoni te binglladeni ju pret me lule ne at parajsen e vet,ti mogjaedini qe po flet,edhe kto shokt e tu qe te mbrojn qe shiten i marrin ka 200 ose tereqind euro ne muaj e leshojn ka nje mjekurr,qato pantolla i kputin mbi koc e qka eshte ma zii bejn!!

 103. lisa gashi - 15:51 / 05.06.2013

  une jetoj ne zvicerr,kam nje pag te mire,e shijoj jeten deri ne max,cer si vlora, po vlora nuk eshte kurrgja,une knaqna edhe me shume haptas e pranoj qe knaqna heheehehhe.

 104. bujari - 16:50 / 05.06.2013

  lisa veq 1 send duna me thon se qet knaqasi smundesh me i pas ton jeten,ishalla per ka kushtet financiare i ki gjith amo qofse mendo qe o knaqasi me droga me alcohol en club me muzika die qe si ki punt mir ok se qeto sende kur i ndjek die se edhe qeto qe i permendi hoxha i bo mfal amo un qeshty mendoi,edhe tonai ti vetit po ja ngjet ket emer jo qe po thom un as hoxh amo feja islame edhe kurani e kurani diet fial e kuna o,edhe perata jon ndalum qeto sende ok sidomos me pas lidhje me dikond para martese e te na shiptart pi 1999 kto snede jon bo normale edhe thoina AIT MOR SE SO DERT SE NA PO DOIM ME SHKU KA EUROPA PO DOIM ME O MODERNIZU cnnccn qysh po do me o modernizu me drog prostitucion me tonat zezat a,qe 1 shembull ok qe le fen anash kur o kon zakon te na shqiptart me o martu 1 meshkuj mes vete a ose 2 femna,kur o ko zakon 1 mashkull me mar stilin e femnes ose 1 femen me mar stilin e mashkullit kio kurr so kon zakon te na shqiptart pi maslufte 1999 keit qeto jon ardh se tui e ndej kulturen e perendimit,die qe kurr europa nuk tprano qofse nuk je vetvetia harro ket send,se ti ton jeten smundesh me kopju kulturen e dikuna dush me kon originall vetia e kto sende kurr sion ko te na shqiptart sidomos qe jemi shumica mysliman ok un qeshty mendoi

 105. lisa gashi - 17:38 / 05.06.2013

  une jom vetvetja,ky le se edi cka bojn mogjaedin kto jon terrorista ket msim,njani e ka dhunu vajzen e mitur,e ky don mem tregu per moralin.Ateher eshte mire ky me fol per prostitucion,per drogen,per moralin ne familje,e jo me reagu ne ket menyr,qitne vajzen prej shpis nese nuk eshte e virgjer,ktu ta kesh parasysh ti Bujar se as ni prind nuk ka qef fmija me ja marr rrugen e keqe,e tash a me qit fmien pre shpis nese vajza e prish virgjinitetin.ok e cka po don me thon ti Bujar qe jeni shumica muslimon me ket fjal,cka!?

 106. lisa gashi - 20:54 / 05.06.2013

  jam vetevtja me e ransishmja i nderuar bujar eshte te ndihesh e lumtur,jo per pasuni qe kom,po nga shpiri im,se punoj,me qmon te gjith shoqnia,coft zvicrrane,apo cof shqiptar,po kur te vi ne kos edhe me shoqni muslimane kaloj shume mire,edhe shonija ime ka reagu shume rrept ne ket tem,ja dicka i nderuar Bujar Hogja edhe Prifti e kon per detyr me fol per moral,per rini se rinija jon po bon vetevrasje,po merren me sende te kqija,me drog etje.po i nderuar jo ky me nderhy te prinderit,jo ne ket fjalor shume te pa paster,ateher i nderuar te njerzit e pa respektushem, edhe une reogj e pa respektushme.Te nderuar nuk bon ky me fol ksi fjal,a merret me fe,ateher spjego fjal te mira se rinia eshte ardhmeria e kosoves,kto fjal katastrof jon.

 107. hoti kosova - 22:31 / 05.06.2013

  kush po fol , ku krejt kosova e njeh ,

 108. bujari - 00:10 / 06.06.2013

  op e lexova qa ke shnu,amo ka dallim psh 1 e mitur mu dhunu amo shumica ket send e bojn me qef un jom i ri, kur jom ko un n’shkoll fillore jom ko n’klasen e 7 ose 8 kur do shoqe t’klases qat koh kan bo ” t’dashur” edhe qat koh ato kan bo sex jom i sigurt 100 % se ato vet om trgoishin,edhe diqka mos haro se pi maslufte si meshkujt si femnat zakonisht shkoll fillore ja ndise me bo qeso lidhje e vazhdo en shkollen e mesme ket send dei so po vien koha e marteses qa po di un ndoshta 10 veta i ka pas edhe tonai vetes po ja bo punen qe njerzt me i tho lavire e sende tkqia,di raste pasha zotin femna o ko nshkoll t’mesme kur ka mbet 7 zo edhe ka lind kur o shku n’eksurzion paramendo shkoll t’mesme edhe o bo non un vet e di ket rast edhe ai baba i bebes nuk o djal i ri po o burr i martum i ka afer 50 vite amo ka para edhe kio mas parev ka lakmu,po du me tho se qofse femna si femen qe o myslimane kish ndejt qysh i ka hije 1 femnes myslimane tgarantoi se kurr e perjet qeto raste nuk kishin ndodh ose kurr skish ndodh me hup vergjiniteti aq e re edhe kurr skish bo mardhonie intime se ju kish frigu zotit,po normal se kurr nuk i kryna obligimet fetare qe i kemi obligim na myslimant kurr nuk lexoim per fe edhe tash jemi ardh ket gjendie ja kthejm fjalen prinderve qofse na folin diqka qe sbon me bo i thoim ait se ju nuk dini kurgjo se ju jeni t’kohes tgurit e qa mos ju themi tonai kur po ndodhin qeto sende auuuuu kuku qa o bo,qe qa o bo se kemi lakum qeto sende qe tash ok,kom doshet me tho jemi shumica mysliman edhe sna ka hie me i bo qeto sende qe po i bojm se i dim pakashum se feja jon i ndalo qeto psh: lidhejt paramartesore,alcoholi etj etj, feja e jon nuk e lejo 2 meshkuj ose 2 femna me o martu ose meshkujt qe po e bojn stilin e femnave ose femnat stilin e femnes, ose qe po thon o e dreit e ti o ky me o martu edhe me kafsh, edhe kto politikant ton e kan shti en kushtetut e kan bo tlejume me o martu 2y gjini tnjejta edhe thoin ok ska problem se na po doim me shku ka europa ncncn na jem mysliman edhe pakashum e dim qa o e lejum edhe qa so e lejum qa o harom edhe qa o hallall edhe me i bo qeto sende mu spom doket normale,psh ai europiani edhe pse i bo qeto i doket normal se ati ja lejo fea e ti ose ai mendo veq per ket bot nuk beso as n’zot as kurgjo hiq mundohet qet jet me bo qysh do vet qysh ka qef qeshty diqka kom dosht me tho ok

 109. Anonymous - 02:29 / 06.06.2013

  Nje hoxh qe eshte hoxh i vertet kur nuk permend kurva ose mecka ti je nje rrugac qe ske dit cysh nu involvu ne shoqeri

 110. Xhani - 19:17 / 06.06.2013

  Eh more popull i paragjykimev…:$ o Hogj a e perdore trunin hiq? kush i ben femrat Kurva? nje mashkull… je tu e perkesh gjinin femrore per mosvirgjinitet e po harron qe ate e prish mashkulli…?

 111. Anonymous - 01:46 / 07.06.2013

  xhani io be se spo dim na kush po e prish,o bal normal qe e prish mashkulli amo ajo duet me ndodh kur hi dhonderr e jo kur hi fazen e poburtetit,shura keq veq so e ka hek pampersin si ka bo ale 15 viet ja ndis me bo fraera nccncn dei so pi vien koha e marteses tonat zezat sle pa i bo

 112. lisa gashi - 11:42 / 07.06.2013

  Irfani mbeta i vetmuar i mjeri une sepse nuk bera reforma,gruja me tradhtoj qe nga fillimi nuk ishte e virgjer,tash edhe vajza shqiptare me tradhtuan,,edhe kombi im shqiptar,tash edhe arabija vetem nje pag ma jep, nuk po me qmon me sepse te gjitha i braktisa Vajza shqiptare muslimane po si more irfan bere keshtu,une bera reforma shume shume u knaqa po e shijoj jeten time po dal,po bej sex,sepse nuk mund te rri pa seks po ma lyp organizmi,ndersa ti mbete kaq i shkret,uf Irfan kam frig mos te braktisin edhe shoket mogjaedin,se te gjith te braktisen ste ka mbet asgje ne ket jet more IRFAN te kam than keshtu ben reforma nuk ke bo,uf i mjeri ti asgje nuk je vetem i mjer ne ket jet more irfan,nuk te don as kush Irfaniti qyqar uf uff vajza edhe irfani.

 113. Anonymous - 20:16 / 07.06.2013

  jo oj vlor mos u nervozo pse shkon e ngrehesh me h.th .neper hotela te maqedonis. njerzit te shohin

 114. arlindi - 20:19 / 07.06.2013

  mos u nervozo vloro se mier ja marrshe h.th. ne hotel ne maqedoni e shoferi tepritke para hoteli

 115. lisa gashi - 18:03 / 08.06.2013

  NUK ESHRE NEVUZU VLORA PO DON ME JU MUSH MEN,PO KU MOGJAEDINI VEQ BOTES HEHEHHHEHEH A PO JU DON DIKUSH ME KET MENE,AS NJA NUK JU PERKRAH,JENI TE NDYT

 116. mejra - 03:21 / 15.06.2013

  A thu pse pas disa muajve ju ra parlamentarve kjo ne sy, cka keni qe mshefni mrapa pse nuk merrni masa kunder armikut serbit apo korupcionit qe po rritet cdo dite e me shume, po po keni kohe mu marr me educator qe mundohen ti dallojne te miren prej te keqes. Marre ju qofte seshte hera e pare qe sulmoni hoxhallaret kete ja keni ba edhe hoxhes se drenices Kastriot Dukes i cili pas luftes ndihmonte rregullisht 500 jetima ne at rajon, po ja dhat kshkelmin per ne Shiperi ; a thu kush i ndihmon sod ata femij ;[A MOS NDOSHTA MINISTRIJA E KORUPTUM] kush e ka rendin tani? hoxhe …po ti Vlore pse shqetsohesh kaq shume, a mendon qe ske pergjegjsi ndaj Allahut per ket fitne, prite se Zoti vonon po nuk ta harron .

 117. bujar - 15:13 / 28.06.2013

  hallall te koft hoxh 100mij her hallall A MOJ SHQIPTARI TE POSHTERUN KTA KURVA ALLAHU VRAJ KTA NJERZ

 118. Gjergj Kastrioti gjithmon. - 15:50 / 28.06.2013

  jo kurr serbet,kurr arabet ne kosov jemi shqipetar,jemi krenar,hupni ju hogjallar,se po ju zhduki ket far,edhe pse nuk jom gjall,gjaku jon gjithmon shqiptar,sa te jemi gjall.

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!