Eqrem Kryeziu
6 komente
Do t’i fitoj zgjedhjet në Prizren

Ish-kryetari i Prizrenit, Eqrem Kryeziu, është shprehur i bindur se mund t’i fitojë zgjedhjet në Prizren, duke thënë se vjedhja e votave nuk është vlerë e LDK-së.

Anëtari i kryesisë së LDK-së, Eqrem Kryeziu, ka thënë se kjo parti duhet të ketë arsye të forta për ta bindur që të vendosë për të kandiduar për kryetar të komunës së Prizrenit në zgjedhjet e ardhshme lokale.

Pavarësisht se është kundër riciklimeve politike, Kryeziu ka thënë për gazetën “Epoka e Re”, se do t’i fitojë zgjedhjet në rast se do të kandidojë për kryetar kësaj komune.

“Kjo nuk është se po lavdërohem, por është një servis që unë ia bëjë komunës së Prizrenit” ka theksuar Kryeziu.
Ai ka bërë me dije se brenda strukturave të LDK-së është diskutuar për kriteret që duhet t’i këtë një kryetar komune./fishmedia/


Këndi i komenteve

6 Komente

 1. Anonymous - 10:02 / 07.05.2013

  veq maj ymyt se ka i fiton je

 2. anonymos - 10:11 / 07.05.2013

  po i fiton i nderuar ndoshta

 3. Anonymous - 11:57 / 07.05.2013

  BRAVO TE QOFT ISHALLLA I FITON

 4. PERPARIMI - 11:57 / 07.05.2013

  BRAVO TE QOFT ISHALLLA I FITON

 5. mari - 11:57 / 07.05.2013

  knusi i keq

 6. musa - 12:34 / 07.05.2013

  po i fiton nese bashesh publikisht me PDK se ti je argat i PDK o magari plak , ti dhe fatmir sejdiu jeni shkatrruesit me te mdhej te LDK

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!