Me armë zjarri
29 komente
Vriten dy persona në mes të Pejës!

Dy persona janë vrarë në qytetin e Pejës sonte rreth orës 20 00. Ngjarja ka ndodhur në rrugën në drejtim te spitalit të qyteti, afër një qendre tregtare.

Lajmin për Kohavisionin e ka konfirmuar, Xhevat Ibraj, zëdhënës i policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës. Njëri nga viktimat me inicialet Xh. K., ka mbetur i vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa K. K. është dërguar në QKUK, por nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të marra. Zëdhënësi Ibraj ka thënë se njësitet përkatëse të Policisë dhe prokurori kujdestar kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë nis hetimet. Ibraj ka njoftuar po ashtu se policia ka gjetur një veturë të djegur te vendi i quajtur “Maja e Zezë”, në një zonë malore në periferi të Pejës, e cila dyshohet se personat e përfshirë në vrasje mund ta kenë përdorur,transmeton koha.net.


Këndi i komenteve

29 Komente

 1. Anonymous - 21:49 / 12.10.2013

  hajmedet e haj

 2. GONI - 21:49 / 12.10.2013

  KU ME DIT PSE ,GJITHQKA PO NDODH EDHE NE KOSOVE

 3. uneeti - 21:55 / 12.10.2013

  pse po ja futn se soht kon kshtut hiq

 4. Edi - 22:39 / 12.10.2013

  Kelmend e kan belen moti me Elshant her anej her knej vrahen

 5. agimi - 22:41 / 12.10.2013

  jan tranu krejt si ne shqipni qdo dite qe po vrahen

 6. HHHHH - 22:41 / 12.10.2013

  E TMERRRSHMEEE

 7. me - 23:04 / 12.10.2013

  edhe Kastrijot Kukaj (TOTI) Ka vdek n’spital :(

 8. safet - 23:12 / 12.10.2013

  ngushllime per familjaret

 9. Magnetik - 23:14 / 12.10.2013

  Ne mes te pejes me ndodh keto gjera, texas e hollywood esht ber peja, e dikur ka qen shembull i kultures

 10. fati - 23:17 / 12.10.2013

  mos folni o popull fjal te kota po keq per kta njerz qe po vrahen si me kon kukulla katastrof per ket njerzim te kosoves

 11. fotografisti - 23:45 / 12.10.2013

  ne foto policia speciale e Gilanit

 12. Vllahija - 23:59 / 12.10.2013

  po masi kaq shum vrasje kan ndodh e pse policia e gjykata rrin duar kryq e nuk bajn diqka me i nderpre vrasjet ne pej!!! ma perde ju ka met magjupve se shiptarve po!!!!!!!!!!!

 13. KAJTAZI MAGURE - 00:08 / 13.10.2013

  LE TE VRAHEN MES VETI SE NE VERI TE MITROVICES NUK JAU MAN PRAPANICA ME SHKUE

 14. hasani - 00:13 / 13.10.2013

  mesap ja kan nis prap pejant mu vra

 15. Brooklyn ny - 00:37 / 13.10.2013

  U prefsh ne paqe T

 16. kroku - 09:04 / 13.10.2013

  policija i kan fajet
  si vriten popli mes veti posht policija e kosoves
  marre per ta

 17. nazi - 09:31 / 13.10.2013

  kta jan katastrof kta te

 18. nonq-9 - 10:10 / 13.10.2013

  qka kan faj policia o trullana kan faj PEJANT SE JAN NJERZ TE EGER QDO VIT VRASJET ME TE MDHA BEHEN EN DUKAGJIN JANI TU JA DHEN NJE HIJE TE ZEZ GJITH KOSOVES MARREE JU KOFT ZOTI JU VRAFT …….NJEREZ TE EGER JENI GJITH JUUUU

 19. Loqka - 11:01 / 13.10.2013

  Po flisni mjaft fjale te kota. Ai qe eshte me te vertet Pejon me gjenerata keso gjera nuk ka bere kurre dhe nuk ban kurre. Mos i perzieni ata qe jan ardhacak ne Peje nga rrethi i Pejes se Elshan e Kelmendas nuk jan nga Peja por nga fshatrat perreth Pejes, pra Katundar te ardhur ne Peje te cilet per interesa te nivelit te ult si qdo mafije qe ban bajn edhe keta.

 20. 038 - 13:27 / 13.10.2013

  qeshtu tu kqyr filma shum

 21. naimi - 13:48 / 13.10.2013

  Kur e kemi nje polici te felliqt siq e ka kosova dhe nje gjyqesi te korruptuar ndodhin raste si kjo.Pas te dy paleve qendrojne mbrojtjet institucionale.E policia e kosoves me shume jane te interesuar qe te jene vet pjese e akteve kriminale se sa te nxen kriminel.Ne oraret e punes shkojne pas kurvave qe i kane kaparu ne menyre qe ti kryejne krimet , apo edhe te ia pregatisin terenin krimineleve, vetem e vetem qe te perfitojne materialisht.Shoqeria jone eshte duke u infektuar qdo dite e me shume nga njerezit e poshter ne pozite.

 22. leta - 15:24 / 13.10.2013

  komenti ilarte shenuar se gjoja katundart po i bojka keto vepra ite pista muj me ithon se separi ti qenke e nivelit te ult se katundari lifton kur i preket nderi e pejont gjithmon

 23. berisha kuqe - 16:11 / 13.10.2013

  ika rrok skomja pa punsia e modhe nat vend skan qeter send veq mu myt mes veti, POLICIA ska faain me kit popull te fshim kurajo policis dhe dirigjusve te shtetit se me vrasje me dhun e agresivitet nuk ndreqet as nje problem..e boll ma mos bani dallime njeri me qetrin e mos harroni se kosova esht nje nder venet shum te varfura te botes me 75 perqind te pa ponsuar, dhe ne nivelin e kultures esht shum absente ky esht realiteti siq e dim te gjith ..

 24. leta - 16:29 / 13.10.2013

  komenti ilarte shenuar se gjoja katundart po i bojka keto vepra ite pista muj me ithon se separi ti qenke e nivelit te ult se katundari lifton kur i preket nderi e pejont gjithmon jon vra per zorr e plonca e se fundi po vrahen per drog se mos me kon katundart ju cofni uni se ne katunde luftohej e pejont rrishin me shkie neper kafiteri e thojshin po na bojn zhurem katundaret

 25. Anonymous - 19:39 / 13.10.2013

  Skemi qa folim per ket ngjarje osht e tmershme po zoti ipreft me paqe dy viktimat e familjes kelmendi dhe familjes kukaj jushprehi ngushllime me respekt familja morina nga peja

 26. shllufi - 20:08 / 13.10.2013

  leta po i dika puntt vallahen

 27. Toni - 21:07 / 13.10.2013

  O mo zot ma keq qka ju paska ndodhe ktynve njerze e familjees se tynve ngushllime familjees kelmendi e kushes tem

 28. L - 18:10 / 14.10.2013

  Sdi pse folni Ketu e i fajsoni Pejanet dhe policine e pejes!!
  Mesemiri e DIN te dy palet. Pse ndodhen keto vrasje …
  E gjithashtu e dim edhe ne Pejanet , po mir prap nuk eshte problem i Jani te gjykojm ketu kush e qka e tek!!
  Pejanet kan qen dhe do te mbesin kurora e KOSOVES!!!
  Gjithashtu edhe ardhacaket sido qofte ne qdo rast i perkrahim derisa gjinden ne peje!
  Ky eshte thjesht nje rast sikur rasti ne CORLEONE !!
  THE GOD FATHER !!!!!
  Kush e nje dhe e kupton …
  Keto snodhin ne Kosovo APO ne peje po ne gjdo vend te botes !!

 29. aga - 20:47 / 18.10.2013

  o burra nuk ka nevoj per komente qe nxisin po nese ka burra ju lutem hyni ndermjet dhe pajtoni se boll ma turp per at pari te vendit qe lejoj me shku kaq larg kjo pun po ma mir von se kurr duhen njerz te fort per me i pajtu kta burra secili qe i fryn zjarrit gabon se boll kan hup dy part

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!