Lindsay Lohan
1 koment
Bënë seks i shfrenuar në film

Nudo në krevat dhe pastaj seks i shfrenuar me pornodivin James Deen. Mbërrin traileri i ‘The Canyons’dhe të paktën nga pamjet e para të filmit që ka protagoniste Lindsay Lohan filmi nuk të zhgënjen.


Këndi i komenteve

1 Koment

  1. Anonymous - 15:32 / 21.07.2013

    seski

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!