U21 Kampion Evrope
2 komente
Finalja e Spanjës, Alcantara hetrik kundër Italisë (Video)

ylzSpanjës U21 është shpallur kampion Evrope, duke mposhtur në finale Italinë me rezultatin 4 me 2, në Evropianin U21 e që po zhvillohet në Izrael.
Super herroi ishte, Tiago Alcantara, i cili shënoi tre gola hettrik duke bomarduar Spanjollët, ndëra Isco, i cili shënoi po nga penalltia golin e katër. Dy gola për Italianët shnënuan, Immobile dhe Fabio Borini ./Fish Media/


Këndi i komenteve

2 Komente

  1. besa - 23:51 / 18.06.2013

    bravo spanja the best ekip

  2. ilmi - 23:51 / 18.06.2013

    superr super Spanja

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!