Futboll
4 komente
Si ju duken fanellat e reja të Barcelonës?


Barcelona i prezantoi ditë më parë fanellat e reja, të cilat do t’i përdor sezonin tjetër. Dhe, ato i kanë provuar dy yjet e këtij klubit, kapiteni Carles Puyol, që shihet në fotografi me fanellën të cilën do ta veshin katalunasit kur luajnë si mysafirë, dhe sulmuesi Lionel Messi, me fanellën vendëse. Si ju duken fanellat e reja të Barçës? /Fish Media/


Këndi i komenteve

4 Komente

 1. nonq - 12:28 / 23.05.2013

  si galatasaray hahahh

 2. ilir - 12:55 / 23.05.2013

  Shum tMiraa Ndresaat fcbb <3

 3. Anonymous - 13:01 / 23.05.2013

  Boll palidhje

 4. Ruli - 01:23 / 24.05.2013

  me qeta as dresa as ligen e kosoves sun e merr haha

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!