4 komente
Atletja sllovene ‘kall’ të gjithë,shikoni stërvitjen e saj

Lojërat Olimpike gjithsesi se do të ishin më interesante nëse aty do të garonte Snezhana Rodiq.Atletja nga Sllovenia qe garon në disiplinën e trehapëshit, paraqet sensacion në çdo miting që shfaqet, ndërsa ngrohja e saj në Mitingun e Stambollit për dhjetë ditë është shikuar në YouTube nga më shumë se 1 milion njerëz.Shikojeni stërvitjen e saj para garës./fish media/


Këndi i komenteve

4 Komente

 1. roki - 23:12 / 08.08.2012

  kamermani :P

 2. gilipter varakuniisto - 03:12 / 09.08.2012

  gjera te zakonshme./

 3. nonqi - 12:17 / 09.08.2012

  po piss kamerman kuka kon haha

 4. hevi - 14:04 / 09.08.2012

  e mir shum

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!