Upss
6 komente
Genta tregon gjithqka !

Këngëtarja Genta Ismajli gjatë një xhirimi për një emision festiv të Vitit të Ri, siç duket ia ka marrë ‘mentë’ këngëtarit Sabri Fezullahu, përderisa performonin së bashku një këngë.Ajo për një moment ka zbuluar ‘zogun’ e saj, përderisa fustani i saj i hapur gjatë vallëzimit tregonte shumëçka.


Këndi i komenteve

6 Komente

 1. bELA - 19:06 / 20.12.2012

  PO KJO GJITH NFUSH I KA QIT TONAT

 2. BIMI - 19:42 / 20.12.2012

  ne hal te madhe kishit qen prej shkaut po shihet per qka pasket kerku liri bre rrezgina

 3. agron bashota - 21:54 / 20.12.2012

  tashti po shtyhen kush po ban skanadale ma shum kto kengetaret kush pe qet pidjin jash cicat e kshtu me radh bothen ….

 4. xxx, - 22:22 / 20.12.2012

  te lumt moj genta ke qka me qit

 5. Sejda - 08:44 / 21.12.2012

  Po kjo protistut peri pufav te Shba ka ardh ne ks asht e msune veq desh me nejt rrospu

 6. dini - 13:30 / 21.12.2012

  kjo esht e smut ron qdo kush e mashtron veq i thojn mir qiti i qet

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!