Mediat
0 komente
Kanye tradhton Kim Kardashian me një burrë?

Kim Kardashian nuk po gjen qetësi. Ajo u përball me divorcin vetëm 72 ditë pas martesës, u kritikua shumë për zgjedhjen e veshjeve gjatë shtatzënisë dhe tani është në qendër të sulmevepasi, babai i foshnjës përflitet për një lidhje me një burrë.

Sipas një burimi të revistës “Touch”, Kanye ka pasur një lidhje me dizenjatorin e fustanit të Kim në “Met Gala”. Ai është Riccardo Tisci,TRANSMETON BW.

Të njëjtat burime thonë se Tisci ka blerë një apartament në afërsi të shtëpisë luksoze të Kanye.

Ai gjithashtu thuhet se e ka ftuar atë në shtëpinë e tij në Paris, ku West muajt e fundit ka qënë për realizimin e albumit të ri./FISHMEDIA/


Këndi i komenteve

0 Komente

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!