Në një vend bregdetar
0 komente
Këmbët seksi të Aferdita Dreshaj

Aferdita Dreshaj ka publikuar një fotografi të saj në një plazh, pa saktësuar se ku ndodhet. Në fakt, fotografia që ka publikuar ajo shfaq vetëm këmbët seksi të modeles.


Këndi i komenteve

0 Komente

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!