Largimi nga “Victoria’s Secret”
0 komente
Puna e re e Miranda Kerr

Largimi nga “ëngjëjt” e “Victoria’s Secret” nuk e ka dekurajuar Miranda Kerr, e cila i është rikthyer menjëherë punës me sfida të reja.

30-vjeçarja udhëtoi në Majemi, ku të enjten regjistroi një seancë fotografike për llogari të një linje veshjesh.

Bashkëshortja e hollivudianit Orlando Bloom, duke dëshmuar linjat e saj të mrekullueshme, tregoi se nuk do ta ketë të vështirë të qëndrojë në majat e botës së modës, pavarësisht përfundimit të parakohshëm të kontratës me shtëpinë më të famshme të prodhimit të veshjeve intime në botë.


Këndi i komenteve

0 Komente

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!