Soni
0 komente
Stërvitje me pesha të rënda për të qenë në formë

Këngëtarja Soni Malaj, ka zbuluar se si e mban në formë trupin e saj edhe pas lindjes së vajzës.Ajo ka publikuar në Facebook disa fotografi, në të cilat shfaqet duke u stërvitur në palestër me pesha të rënda.

Pas sjelljes në jetë të fëmijës, Soni ka humbur disa kilogramë, ndërsa kjo është mënyra se si ajo forcon dhe tonifikon muskulaturën e trupit.

Këngëtarja është pjesë e spektaklit për talente, ‘X Factor’, ndërsa kujtojmë se ajo ka një vajzë me balerinin italian, Mirko Luccarelli, me të cilin jeton në Spanjë.


Këndi i komenteve

0 Komente

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!