97 komente
Tuna ka një mesazh për Vali Corleone

Pas një bisede të gjatë në emision, Vali Corleone pa hezitim ka folur edhe për këngëtaren Tuna. “Tunën e kam telefonuar dhe kam kërkuar të dal me të. Ajo u ankua pse e kam thirrur natën vonë dhe më tha të mos e shqetësoj. Sidoqoftë, unë i thash se nëse dua ngjitem në skenë, e kap për flokë dhe bëj seks me të”.Këto fjalë siduket nuk i kanë pëlqyer këngëtares nga shkupi Altuna Sejdiu.Ajo ka reguar përmes rrjetit social Twiter,duke i’u përgjigjur këtij mesazhi të Vali Corleone.”Ai që ka Veremin, Kollitë!Ai që e ka komen e thyme topallon!Ai që so tamon n’kry,fol palidhje” tha Tuna përmes Twitter./FishMedia.info/


Këndi i komenteve

97 Komente

 1. driton - 13:54 / 02.10.2012

  hahaha ai qe e ka kemen e thyme TA pallon,,,,

 2. Anonymous - 13:56 / 02.10.2012

  bravo tuna

 3. faton - 13:58 / 02.10.2012

  ahahhaa mir i paska thone bree se shum po fryke ai tipi avavavav

 4. Anonymous - 13:59 / 02.10.2012

  ?

 5. Ekpsertt - 14:01 / 02.10.2012

  e vogel je per Valin ti oj qik

 6. Corleone - 14:03 / 02.10.2012

  hahah sa kam qesh me kte tunen po deri tani ai qe ka komen e thyme :P te pallon tuna e jo topallon hahhaha dhe sa per ne kry corleone ta ka bo 69 :D

 7. boni - 14:05 / 02.10.2012

  o aj esht njeri matrapaz shum palidhje sedi si ekan ftu ne at emisijon me fol palidhje mos vet qka esht ka man kjo kosov

 8. beni blancoo - 14:08 / 02.10.2012

  niher ke dasht em dal e tash e shan pse ka than para mediav qe qka du i boj tunes shkup i dojn gjilanasit rritu pak ma e madha se tka kalu kariera jote ty

 9. tony montana - 14:17 / 02.10.2012

  e ka pas nga emocjonet tuna qe e ka then sepse vali e paska pallu mir kete shkupjane

 10. albi - 14:18 / 02.10.2012

  me na fal altuna e kur e rre shaplaka qa thojn a lyp a qa spo e kuptoj tamam

 11. bosi - 14:23 / 02.10.2012

  normal qe fol vali se u myte tu rreh hahahha

 12. beni - 14:24 / 02.10.2012

  BRRAVOOOO VALI CARLEONE MA I FORTI JE

 13. Anonymous - 14:25 / 02.10.2012

  VALI JU MAMIN MU NE NUK KENI KOK JU PER TE FOL PER VALIN .

 14. gaca - 14:25 / 02.10.2012

  ik moj tun ty ta rra. kuj ti q….. ti je nji kuqk e keqe

 15. suadaa - 14:27 / 02.10.2012

  se ki ti at nafak tuna me bo sex me :VALI CORLEONE:

 16. Deqanalia - 14:28 / 02.10.2012

  Ni qesi zdali me e pas ne shtet ta qet ftyren e zez

 17. agim barja - 14:29 / 02.10.2012

  me te vferte njeri i krisur ne koke se di se kush eshte se kam ndegjue ama edhe seshte askushi ky qe po kapke njerez ne sken per floku e bene seks se di se ku paska pa kete enderr apo ishte ne pytje alkoholi e une e di qe ka ken nen ndikimin e alkoholit edhe nuk ja vlen te thiiren njerezit ne zone e lire te te dehen e te flasin cfare te dojn e ti fyejn femrat pamb\varsisht se kush eshte ajo

 18. brahim mulaj sk - 14:32 / 02.10.2012

  ahahhahahha altuna sejdiu lop je krejt

 19. luki - 14:32 / 02.10.2012

  jo besa mir ta ka than Corleone,ti qashtu e lyp

 20. vali - 14:33 / 02.10.2012

  ti per mu je tepric e tokes :p

 21. brahim mulaj sk - 14:34 / 02.10.2012

  qa i han per ty ati aiiiiiiiiiii i qart ish vali

 22. fitim - 14:37 / 02.10.2012

  bravo tuna ta ha loqken ajo osht 1 hiq per ty

 23. Anonim - 14:40 / 02.10.2012

  Turp per Tunen per gjestet qe ben ne publik. Turp per ate tru-bizelen Vali Corleonen. Turp per Arjan Canin qe ben programe te nje niveli kaq te ulet dhe banale. Jeni per tu meshiruar!

 24. bosi - 14:47 / 02.10.2012

  po ky vali s`ish normal qka po folke breee po me krejt boten me bo seks nuk folet ashtu

 25. vala - 14:47 / 02.10.2012

  marri per valin se aj ne at emisjon kish dal mu fry se mepas kan aj asi njer qe asht aq ifamshem pse nuk eka njoft kerkushi as ne ne gjilan nuk e njohim kush asht por kashku kadhan pare me hije ne at emisjon edhe tash dul don zhuan aj apo jo jo aj sipas mendimit ti ish njeri budalla se aj qeka pun me dikon nuk flet naper medija e televizijone por emban ne veti por budalla ibeson ati valit caleron se ne ne gjilan nuk e njohim as per njeri

 26. Anonymous - 14:50 / 02.10.2012

  na e perktheni pak Tunen.

 27. shahistii - 14:52 / 02.10.2012

  ja pra njera prej kongtare qe me pelqen mase shumti tunaa lovy you zemer

 28. Anonymous - 14:53 / 02.10.2012

  sju vje turp per valin ai ka then pak per tunen ajo meritoka me shum me sa shoh une

 29. shaban - 14:54 / 02.10.2012

  vali karleone ish lop e gjall po lek plepi ish shum ma i mir se aj

 30. miseb - 14:57 / 02.10.2012

  ooo ku mos me fol fjal banale a ka ma banal se vet aj mu…..carleone
  po a keni sy me pa ne emision qe kur doli nuk dike me ec aj far bali….po si e lan prinderit e vet me dal prej shpie at manjak me ja mar ftyren…..bre balin e nanes

 31. vali - 14:59 / 02.10.2012

  ju qe nuk e njiheni valin ateher pse folni, po ai tunen kur don ta mer kto e din edhe Tuna

 32. omar - 15:00 / 02.10.2012

  vali korleone eshte big bos e tuna lyp me bo seks me to ne sken

 33. Vjollca - 15:00 / 02.10.2012

  Ai osht katastrof, po edhe kto dihet qfare jone do prej kongtarve tona !

 34. ari - 15:02 / 02.10.2012

  Valla bash pom pelqen Vali kur te gjen ksi qik a veq ne ti gran..Pse thojn kush e lyp e gjen..Veq perpara Carleone se shum i fort je e ka bo publike krejt edhe kur te don i zen apet!!!Parja eshte ne loj te qikat shqiptare…

 35. dreni - 15:11 / 02.10.2012

  qfare keni , kushe eshte vali, ai eshte me pak se nje njeri, deshironi ju te jeni si ai?
  nese dikush nga ju thet qe po nuk jeni njerz, ia njoh jeten private, ia njoh te kaluaren, kjo me mjafton qe na njoh edhe tash

 36. unknow - 15:16 / 02.10.2012

  so tamam nkry nashta veq ti ke shku mas lekt e atina shoqi ta qan zuzen ndash me pare ndash me qka dush ta mush biren !!! hahaha

 37. astriti - 15:31 / 02.10.2012

  kjo eshte lope qe s’din as shqip te shkruaj e ai “ITAL-shqiptari”,eshte komplet psikopat ne kerkim te fames..

 38. Linda - 15:34 / 02.10.2012

  VALI ASHT CAR ,ASHT BOS I BOSAV DHE AI I KISH PALLU KREJT VIPAT TONE TASH KETO FLASIN NGA INATI.VALI E KA PALLU FORT TUNEN SIKUR SHOQET E SAJ …BRAVO KINGU

 39. Anonymous - 16:06 / 02.10.2012

  shum keq per tan juve si e fyni ni femen pa dit sa jan te verteta fjalet e valit edhe po tjen te verteta skeni drejt ju me gjyku kta mendoj se osht mjaft e rritne me gjyku veten

 40. era - 16:14 / 02.10.2012

  shum keq per juve qysh e fyni ni femen ashtu skeni drejt ju un menoj se osht mjaft e rritne per me drejtu jeten e vet edhe sbesoi si jeni te sigurt ne fjalet e valit se edhe vali osht mashkull si gjdo tjeter e un menoj si meshkujt kan qef me ba veten te madh perball nje femre edhe pse ndoshta ska te baj asgje me tee RESPEKT PER FEMRATTT O NJERZ SE SHUM MBRAPA JEM AAAA

 41. refik-MIRATOCA - 16:14 / 02.10.2012

  KI ISH KEJT KALI PO LYPKE KRETJ KINA

 42. sara - 16:28 / 02.10.2012

  e kan ftu ne emision se ja ka tha lekun se kush e fton at far Bali

 43. tolja - 16:47 / 02.10.2012

  Qfar njerz jetojn ne Kosov boll qe na man toka,mu kan me u krenu qe e ka sbulu naj sen ose qe esht intelegjent kish dal tu krenu me femna aj pskikopat ish njeri analfabet as pytjet si kuptojke e leje ma qfar pergjigjje ipke….ncncnc.Turp per vipat ton qe i japin rast tuli qfar balit me fol per to.

 44. loqka - 17:21 / 02.10.2012

  nuk jon kam pelqejn as fjalt e tunes e as te valit

 45. kasapi - 17:25 / 02.10.2012

  vallah tuna edhe po e lypni jun qika shum shtohet pytja se pse shum po kqyrni bizismena po ka mashi te bukur qe spo kan ndoshta edhe po jesin that e qikat e sotit mashum po shkoj me ma te moshum ven s emu knaq me te ri aje kallamoqi sa esht shtalb te kanqe se kur te bahet kokerr e fort as nuk zihet mah mushi men e knaqni veten me kallamoqa te ri mos kqyrin pare se parja esht letre parja vjen shum shpet nrase dashuron me te vertet edhe pse ska i shkerti po kallamoqin e ri e ka shtalb zihet aje

 46. xika - 17:29 / 02.10.2012

  po mas pari njerzt si ju ja kan rrit morrin ati far klloshari se aj as bal nuk osht aj osht katastrofa e njerzimit

 47. Krasniqi :P - 17:34 / 02.10.2012

  ej o ju stupiduba edhe ti Lavire mos qoni Pluher shumm ktu okk pahitohna me Valin me rastin e skenes per flok edhe para publikit me ba SEKS me tyy Lavire

 48. HUNI - 17:47 / 02.10.2012

  ooo hunii i ka punt ndor aaa carleonee shko nmal dzii ti shkulin flokt heheheh

 49. xogi - 17:51 / 02.10.2012

  ishalla rahatohen

 50. engj......gl... - 18:13 / 02.10.2012

  ky djali jav tregoj raliteti tash ju kishe nuk eeshte ashtu edhe gjitha me fakte gjalla e kom amigo gjith qka qka ka fol rreth kengetarev shum e vertet se kto qimet kry mendoj jan melaqe krejt krejt vipat lavire jan… shum pak ka fol vali qka ka me fol mjeret ju pom vjen turp me juv keshyr…leonoren e kam pas idoll po perj qe e kom pa me valin weeeeee nuk keshyret…se vali nuk e merr as vajz me zore me qii veq kush e thirr vet kre wip kurva qe sun ngihen me pare shkoj lipin tan nate turp per juve…..mos mohoni as gje se gjith qka esht e vertet i kam pare edhe me syt e mi edhe shum gilangji i kan pare……..bravoooo vali e ju te mejrat pendohuni tek zoti…..katasrof per ju…..

 51. saqa - 19:12 / 02.10.2012

  e mir po jav ban vali se po dojn kesh spo dojn me knaq me djem tri sportisa po me pleq se keshi keshi thi te leshi

 52. agga - 19:16 / 02.10.2012

  bravo bre richie shum mir ke fol

 53. Lola - 19:27 / 02.10.2012

  eee tashtii per kurkond mir sthojn sedili ma i keqq se tjetri po apett per jetn personale skii nevoj me fol.

 54. Lola - 19:28 / 02.10.2012

  Edheee pa Honger Hudraa Eraa St vjenn..?

 55. Deqanalia - 19:44 / 02.10.2012

  Ky koment asht special per Linden se paska shkru ma nalt,nese te ka pallu ty “Linda” mos i shti ne valle femrat tjera se qasi balice koke edhe ti qe pallohesh me at bal

 56. getoar. - 19:48 / 02.10.2012

  THUJ QKA DUSH TI AJ BOVAKI EDHE TKA Q.. E EDHE PRAP MET THIRR TY TI I SHKON SE SKE QARE SE TKAP PER FLOK MIDIS SKENES EDHE BON SEX ME TY O DAJ AJ ISH I QART ATIJ FEMNAT NE GOJ PO JU RRASESHIN EDHE TI JUKE RRAS EDHE TAKA RRASS.

 57. getoar. - 19:50 / 02.10.2012

  NGO PA HANGER HUDRA ERA STE VJEN E VALI TE VERTETEN EKA THAN SE KA MUJT ME THAN EDHE PER ELVANEN PO PER TO STHA SEN THA PER TY TUNAA EDHE ETHA TE VERTETEN A.

 58. rruga - 19:56 / 02.10.2012

  thuni ati far VALI KARANFILIT et vene ne shkup CAIR ta shofe pak KEPEN E SHKUPIT

 59. Banditi - 20:24 / 02.10.2012

  Altuna Sejdiu nese doni ju numroj me sa bala ka bo sex kjo kurv prej gjith atyre ne list jan edhe 2 maqedonas , e ktu paska gjet kurva br br me bo pffff

 60. Tapalloi Tr - 20:26 / 02.10.2012

  Po pse ai qe ka kemben e thyme TA PALLO? Edhe me te dyja kembet ta pallojm ne.

 61. Deqanalia - 20:35 / 02.10.2012

  O ti getoar a je ke pas majt qirin ti qe po shkrun pa lidhje a.nuk e di qysh muni mi mbeshtet nje narkomab qe nuk din as me fol mir qasi klloshari koke edhe ti

 62. cobra - 20:42 / 02.10.2012

  Vali Corleone so kurfar bosi bosit i shihen senet pa fol ky o pedofil njeri po edhe tunes jaka kojt …K

 63. keppaa - 20:44 / 02.10.2012

  Rruga asi kep te hollandies qe bohen ne shkup aa ahhaha

 64. tili - 20:47 / 02.10.2012

  bravo mos te ken inat ato qe jan palluar se gjera qe ndodhin jan po ato taken per nder te bejn sex me nje korleone

 65. ylberi - 21:20 / 02.10.2012

  OOOOOOOOOOOOOOO PA HONGER HUDER NUK VJEN ERA BREEEEEEEEEE KA DIQKA KETU

 66. shoferi - 21:29 / 02.10.2012

  hajt se su ba nami seksi eshte nevoj trupore ,

 67. HAHAHA - 21:31 / 02.10.2012

  Qe disa dite u bo monoton me ket far Fantazerin Corleone, mue mu kishte nevojit ni çifte dhe ni Fishek i Thivit dhe çetin Valit ne LUL te BALLIT se kesi muti Kosoves nuk i duhet, dhe mue deri at dit nuk ma ka mar mendja se Shqiptaret ne ket Derexhe kan ardhe.

 68. Esati - 22:18 / 02.10.2012

  ekam ni mendim se tuna sumka pilqy me gjesiti siebojke medor tu erreh veten para publiku po mendimi jem per vali esht aj njeri sish normal ekam percill biseden eti malet po mujke niri me fol meni qen shtepijak sesa me valin po si mashkurt harrni per these keshtu thuhet

 69. ljamsi--maxxx - 22:37 / 02.10.2012

  ok keiiit ne rregull valii ka pasuri amo ni njeri qe esht bisnismen nuk duet me dal neper tv, e mu shit boss se pe nxaiiim begjet Pacolli ka pare edhe ma shum se Corleone edhe kurr ska dal mu shit boss si ky. po neijse e sa per femra qysh folke ajj ashtu nuk ban mi madhtretu femrat si tunen e shum femra tjera se gjdo kush be ka femen ndit sodit se shekulli xx1 esht ka ardh koha kur te duash vet mush me nxann P… flm per MIRKUPTIM KU MESAZH ESHT DERGUAR NGA—> LJAMSI MAXX NGA QYTETI PRIZERENIT.

 70. bosi - 22:46 / 02.10.2012

  tuna lyp qi a valin vetne ku a kan saa u kan gjadh feriz llofsa zani sju ka ni ska guzu me dal pi shpis pa e vet mor ata aj po se din njerzia edin gilani

 71. uck - 22:48 / 02.10.2012

  oooo corleone po ti ishe pidh nane hallall kqyr mujsh edhe shkive maju nxan misin se per ksi tunave e ryvave ti si ban hesap i fort jeeeeeeee guriiiiiiiiiiiiiiiiii

 72. zhuri - 23:29 / 02.10.2012

  ti t edhe ta ka mshel telefonit

 73. eliza - 23:37 / 02.10.2012

  po ai vali psikopat eshte ishte nen ndikim te alkoolit e droges po as me fol nuk dike njeri analfabet ani truproja i rrinte pran po kujt i han per valin qe e vjedh identitetin paraja nuk eshte mbi té gjitha edhe para nuk te ban njeri po tuna jav qet pulave se sa ja jep atij vali psikopati se ai e nuk eshte per emisione a duhet urgjentisht te shkoj ne qender rehabilitimi po si eshte udheheqesi i emisionit zon e lir arijan qani edhe musafiret i ka .

 74. Kumanova - 23:44 / 02.10.2012

  U karleka he po krejt mention ten I Moshe bre xhojena koi pat shkl ftyr me Brett tende ska me lon

 75. Kumanova - 23:54 / 02.10.2012

  DAllimi mes Vali karleones dhe. Tem Jan kto. I jemi vepron a I ki karleoni I Mshon . Be …

 76. millki - 23:57 / 02.10.2012

  tuna bash je ka me pelqen mir ja ke ba kti qeni po kush esht ky qe naj thine ne facebok me ket idiot po dashti zoti ta takoj un nje her ja tregoj qefin ati pisi qe thot ksi fjal palidhej kishe unbukurosh tja qi bukuroshin e nanes atina un

 77. unraman - 00:03 / 03.10.2012

  bravo zoteri vali korleone…ti je nje princ i verrtete i kosoves…//ke jete luksoze dhe i shfrytezon laviret e ndershme.///ti vali je legjende e gjalle e shqiptarise i dyti pas skenderbeut///ti je krenaria dhe mburrja e qdo shqiptari te vetedijshem///komplimente…/’;/.=[65v67i88o98gb68ouyk

 78. kaqanikasi - 00:35 / 03.10.2012

  ish kan mir vali me marr tunen i pari vet me pallu dhe pastaj meja nshu 29 truprojav te vet metja flladit pak mushkrit. se tunes duhet meja shky at p…. api doket mir tunes kur pe rren zogun, zogu don k….. hahaha

 79. PRICVALI CORLEONE - 01:28 / 03.10.2012

  NA FANLI OK ABSOLUT KAN DU EBAJ PER VETI TUNA TI EDIN ME NJEH EDHE GJITH KIMEM NJOFT UNE JAM KAN EDHE JAM QAJ PE DIN TI OK NA FALNI JU PERSHENDES TUNNG

 80. arbenita.lita - 07:01 / 03.10.2012

  ma i mir nojzy se kjo

 81. veton - 07:47 / 03.10.2012

  po ai ish nje psikopat e sa per tunen nuk ka qa thot kerkush

 82. GOLD AG - 08:29 / 03.10.2012

  O VALI CORLEONE KA ME GJEK TE GJITHA GENGETARET
  PO PER TUNEN AJ NUK O NE ZOR SI TUNA GJEN SA TE DUSH

 83. GOLD AG - 08:31 / 03.10.2012

  VALI ME I MIRI JE PO TE KAN INATIN

 84. lilii - 12:54 / 03.10.2012

  ahahhahahahh

 85. BOSSI - 13:01 / 03.10.2012

  VALI ASHTA MANJAKA NJERI QE NUK TRO KARAKTER NJERI PA SHKOLL ASHTA KY

 86. adi - 13:41 / 03.10.2012

  Kurvat si kjo mun mi pas gjithkush ndor veq a ki pare se kto jon qasi femra qe shiten me pare po nuk guxojn me dal npublik …Kishe kto qata te paqta Fore T`tunes jon kto se 100% Vali ja ka thon qato fjal Ntelefon

 87. beli - 16:52 / 03.10.2012

  Valin e kan thirr ne emision se i ka pagu me LEKE, A tuna ajo kallxoj vet qaj qe e ka komen e thyme Ta Pallon edhe nuk te vet bile haahahahahahahahahahahahahahah

 88. Anonymous - 13:44 / 06.10.2012

  ky ish krejt lop ama edhe kjo nuk ja lshon rrugen valit se kishe kjo femer e ndershme e sjellshme ne disko te gjilanit e rreh me dore

 89. deda - 13:46 / 06.10.2012

  ky vali shume lop ama edhe kjo nuk ja lshon rrugen valit se nuk eshte per ti besu edhe ksaj qe nuk e ka ba kta qe ka than vali

 90. ddonna - 17:46 / 08.10.2012

  bravo tuna mir shum ke thon hahahah

 91. Anonymous - 18:06 / 27.10.2012

  te lumte vali po qtja ke ba tunes haha

 92. Anonymous - 20:38 / 30.10.2012

  te ja hash tunes mor lesh valii sje as per ket bote te mart bota tjeter sa me shpejt

 93. Mamuti - 14:55 / 01.12.2012

  O juve kete qka folet deri tash jav pshurrsha at nan edhe lene ket valin edhe tunen po kshyrni punte e juve

 94. Beka - 11:21 / 07.12.2012

  Un nuk e njohe kete far Vali se kam par kurr as ne TV por sipas komentuseve ki koka manjak dhe se eshte normale njeri qenka i smut por po me vjen interesant per gazetaret shqipetar se pse more mirren me kete manjak.

 95. kobra - 23:09 / 21.01.2013

  qyre ti vali karleone mos meno se ti sje kerkushi ni hiq

 96. rona - 13:26 / 20.06.2013

  oooj tun vali corleone te ka lon me dy gishta ne goj oj pissse ty ke met me ofendu at ty po ki qef po aj nuk po ta futt e

 97. donii - 21:04 / 04.03.2014

  Oj tun fakju

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!