6 komente
Vajza e Dritan Hoxhës, pushime të nxehta (Foto)

Lori Hoxha, vajza e presidentit të ndjerë dhe themeluesit të Top-Media, Dritan Hoxha, ka kaluar disa momente pushimi dhe relaksi në shoqërinë e të dashurit të saj dhe disa të afërmve në plazhet e Malit të Zi,transmenton Albeu.Çifti duket shumë i lumtur, ndërsa Lori ka deklaruar se ndjehet e bekuar që është e rrethuar me akq shumë dashuri./fish media/


Këndi i komenteve

6 Komente

 1. Ana Maria Porozaj - 15:00 / 11.08.2012

  Shshshsh e mir

 2. Pajtim(mitrovica) - 15:49 / 11.08.2012

  Ma mire kish Me kan pushimi ne bregdetin shqipetar perfshire edhe ulqinin po si te jane te pasur ikin neper vende te rajonit e i shpenzojne parat mos te harron kjo vajza se se pasurin qe e trashegoi nga i ati e fituan nga shqipetaret e jo nga malazezet mendoni pak edhe per bregdetin ton tjetren ger pushime edhe Me te kendshme ne vendin tuaj…

 3. kimi - 16:20 / 11.08.2012

  ai edhe ti pajtim,po ata kan ik per intimitet se sqon pesh se ku e kaloin pushimin,sbahet kso krahasimi,po i liken 20 mij euro e qa bahet sndrron dyjaja,se milionat si lajn aty,e drejt e tyre ku shkoin

 4. BLERIM TABAKU - 22:10 / 11.08.2012

  PER MENDIMIN DETI SHQIPETAR ESHTE 100 ERE ME I MIRE SIDOMOS SARANDA APO VLORA QE JANE PLAZHE FANTASTIKE PER SHQIPETARET?<<>>

 5. Njani - 04:06 / 12.08.2012

  valla boll do sende katastrof po i boni, po qa ka lidhje qe qika e dikuj shkon ne pushim me te dashur pffff… ncnncn po masi skeni sende ma te mira veq vazhdoni ama per disa sende jeni shum te mir.fishmedia.

 6. ygshsddxn - 12:21 / 15.02.2014

  Je shum e mir

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!