“Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 2”
3 komente
Zhvishet Diellza Kolgeci, skena të nxehta (Video)

Diellza Kolgeci është një prej femrave më joshëse të ekranit dhe modës në hapësirën shqiptare. Bukuroshja është kthyer në ekranin e madh të kinemasë pas 17 vitesh në serinë e dytë të filmit, “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 2”. Diellza luan “Diellzën” një vajzë shqiptar, të njëjtin rol ajo e ka luajtur edhe 17 vjet më parë. Në faqen e Panoramës në Facebook, na kanë dërguar këtë video, ku Diellza shfaqet në një skenë mjaft të nxhetë. Filmi është shfaqur në kinema, ndërsa pritet të shfaqet edhe në vende si, New York apo Slloveni.


Këndi i komenteve

3 Komente

  1. nonq - 21:52 / 22.05.2013

    shum lock eshte kjo … po kujt i plasi tregona per ndeshjen shkendija teteks ne maqedoni a e kallen kejt ajo shvercerat me ballisttaa bhiqu ksaj locke

  2. besi - 22:23 / 22.05.2013

    pershendetje juv po kjo nuk muduk qe osht Djellza kolgeci gabim e keni tung kalojni bukur

  3. bosss - 23:10 / 22.05.2013

    shkendia tetks u nderpre se kishte ofendimee racistee

fishmedia.info:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Fish Media.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!